تاریخ انتشارجمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۴۳۸۳۸۴
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: محصول همکاری سپاه و نیروی انتظامی، ارتقاء امنیت است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازفرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در همایش میثاق با ولایت و امت در گام دوم انقلاب که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد با اشاره به همراهی و همگامی نیروی انتظامی و سپاه گفت: محصول همکاری سپاه و نیروی انتظامی ارتقا امنیت است.
سردار یزدی اظهار داشت: امروز در آستانه چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی مشاهده می کنیم که چگونه انقلاب اسلامی از عاشورا نشات گرفته است.
وی گفت: در گام دوم انقلاب وقتی به دفاع مقدس نگاه می کنیم مشاهده می کنیم آنچه که می تواند موتور محرکه جامعه ما شود این است که در صحنه علم و فناوری وقتی جوانان ما دشمنان را انگشت به دهان می گذارند مشاهده می کنیم که به تاسی از مرحوم شهید حسن تهرانی مقدم که دوران دفاع مقدس را درک کرده بود و توانست ما را از تحریم ها به جایی برساند که امروز سلاح صادر می کنیم.
سردار یزدی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس ما تحریم بودیم و سیم خاردار نیز به ما نمی دادندو  در آن زمان حتی نمی توانستیم کلاشینکف بسازیم اما امروز موشک های ماهواره بر را ساخته ایم             بیان داشت: ما در دوران دفاع مقدس مشاهده می کردیم که مردم چگونه به یکدیگر کمک می کردند و با وجود اینکه توان اقتصادی ضعیفی داشتند اما به جبهه های دفاع مقدس کمک می کردند.
فرمانده سپاه حضرت محمدرسول الله ادامه داد: من به غیزانیه رفتم و دیدم جوانان بسیجی بودند که 60 روز در هوای بسیار گرم خوزستان کار کردند تا به غیزانیه آب رسانی کنند. این جوانان از سراسر کشور آمده بودند تا مشکل آب غیزانیه را حل کنند. در دوران دفاع مقدس نیز زمانی که کردستان و کرمانشاه و ایلام و خوزستان مورد حمله قرار گرفته بود جوانان از سراسر کشور به این استان ها آمدند تا از مردم دفاع کنند.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس پزشکان می آمدند و ایستادگی می کردند و جان خود را فدا می کردندامروزه نیز پزشکان و پرستاران ما نیز هفته ها در بیمارستان می مانند و خدمت ارزشمندی به مردم ارائه کردند و در مقابله با کرونا ایستادگی می کنند این ها همه نشات گرفته شده از دفاع مقدس است.
فرمانده سپاه تهران با اشاره به اینکه مسوولین ما باید بدانند هر کجا در عرصه داخلی و بین المللی موفق بوده اند راه شهدا و خط دفاع مقدس را طی کرده اند و هر کجا شکست خوردیم از این مسیر فاصله گرفته ایم، گفت: امروز جهان در مقابل عظمت مردم ما به زانو درآمده است و اردوگاه دشمن از هم پاشیده است اروپا که یک زمان چشم بسته از آمریکا اطاعت می کرد امروز در مقابل آمریکا ایستاده است.
سردار یزدی با اشاره به اینکه اگر شهید حججی از شهر خود حرکت می کند و کیلومترها آن طرف تر از کشور و دین خود دفاع می کند نشات گرفته از دفاع مقدس است، افزود:  شرایط ما نسبت به ابتدای انقلاب بسیار بهتر است پس می توانیم ایستادگی کنیم مثل همان زمان که افرادی بودند که چشم به غرب دوخته بودند امروز نیز برخی امید دارند امور کشور را غربی ها درست کنند؛ نباید نگاه به بیرون ما را متزلزل کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱