کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

اجرای 11 طرح مشارکتی آب در سلطانیه

2 مهر 1399 ساعت 12:05

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اجرای 11 طرح مشارکتی در سلطانیه خبر داد و گفت: این طرح‌ها با حضور مردم و سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان برگزار شده است.


به گزارش بلاغ به نقل ازعلیرضا جزء قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار در زنجان اظهار کرد: طی پنج ماه گذشته از سال‌جاری 11 طرح اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب و همچنین لوله‌گذاری و توسعه شبکه در شهرستان سلطانیه اجرایی شده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه طرح‌های لوله‌گذاری و توسعه شبکه شامل سه طرح شهری در سلطانیه است، اضافه کرد: پنج طرح در روستاهای «بوئین، کاکاباد، قلعه، سنبل‌آباد و گوزل‌دره» است.
وی با اشاره به اینکه سه طرح اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در روستاهای «والایش، شکور آباد و ساریجالو» اجرایی شده است، ادامه داد: با اجرای این طرح‌ها مدیریت فشار شبکه محقق و آب پایدار برای اهالی این روستاها تامین شده است.
جزءقاسمی با بیان اینکه عملیات لوله‌گذاری و توسعه شبکه توزیع آب در شهرستان سلطانیه یک هزار و 510 متر بوده است، افزود: مجموع عملیات اصلاح و بازسازی یک هزار و 340 متر بوده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اجرای 11 طرح مشارکتی در شهرستان سلطانیه خبر داد و گفت: این طرح‌ها با حضور مردم و سپاه ناحیه مقاومت شهرستان سلطانیه برگزار شده است.
وی از زیر پوشش بودن 24 روستا در شهرستان سلطانیه خبر داد و افزود: اجرای طرح‌های توسعه شبکه در روستاهای «قیاسیه» و «نادرآباد» و احداث مخزن ذخیره‌سازی آب شرب در روستای «قشلاق»، زیرساخت‌های تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بیش از پیش در روستاهای شهرستان سلطانیه ایجاد خواهد شد.
جزءقاسمی با اشاره به اینکه شهرستان سلطانیه 30 هزار نفر جمعیت زیر پوشش شرکت آب دارد، بیان کرد: قریب به 10 هزار مشترک در این شهرستان دایر است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 438305

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/438305/اجرای-11-طرح-مشارکتی-آب-سلطانیه

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com