تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۴۳۸۳۰۵
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اجرای 11 طرح مشارکتی در سلطانیه خبر داد و گفت: این طرح‌ها با حضور مردم و سپاه ناحیه مقاومت این شهرستان برگزار شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازعلیرضا جزء قاسمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار در زنجان اظهار کرد: طی پنج ماه گذشته از سال‌جاری 11 طرح اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب و همچنین لوله‌گذاری و توسعه شبکه در شهرستان سلطانیه اجرایی شده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه طرح‌های لوله‌گذاری و توسعه شبکه شامل سه طرح شهری در سلطانیه است، اضافه کرد: پنج طرح در روستاهای «بوئین، کاکاباد، قلعه، سنبل‌آباد و گوزل‌دره» است.
وی با اشاره به اینکه سه طرح اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در روستاهای «والایش، شکور آباد و ساریجالو» اجرایی شده است، ادامه داد: با اجرای این طرح‌ها مدیریت فشار شبکه محقق و آب پایدار برای اهالی این روستاها تامین شده است.
جزءقاسمی با بیان اینکه عملیات لوله‌گذاری و توسعه شبکه توزیع آب در شهرستان سلطانیه یک هزار و 510 متر بوده است، افزود: مجموع عملیات اصلاح و بازسازی یک هزار و 340 متر بوده است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اجرای 11 طرح مشارکتی در شهرستان سلطانیه خبر داد و گفت: این طرح‌ها با حضور مردم و سپاه ناحیه مقاومت شهرستان سلطانیه برگزار شده است.
وی از زیر پوشش بودن 24 روستا در شهرستان سلطانیه خبر داد و افزود: اجرای طرح‌های توسعه شبکه در روستاهای «قیاسیه» و «نادرآباد» و احداث مخزن ذخیره‌سازی آب شرب در روستای «قشلاق»، زیرساخت‌های تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بیش از پیش در روستاهای شهرستان سلطانیه ایجاد خواهد شد.
جزءقاسمی با اشاره به اینکه شهرستان سلطانیه 30 هزار نفر جمعیت زیر پوشش شرکت آب دارد، بیان کرد: قریب به 10 هزار مشترک در این شهرستان دایر است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰