تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۴۳۸۲۶۵
مدیر اجرایی موکب شهدای مدافعان حرم شهرستان آمل گفت: تمام تلاش‌مان است مراسم عزاداری را به‌گونه‌ای برگزار کنیم که تداعی‌کننده مراسم اربعین باشیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ قبل از آغاز مراسم محرم همه نگرانی‌هایی بسیاری در ارتباط با برگزاری مراسم عزاداری وجود داشت اما با آغاز عزاداری‌حسینی و همراهی آن با همدلی و مهربانی و رزمایش کمک مومنانه شور خاصی به خود گرفت و بر شور حسینی مراسم افزوده است.
امروز عاشقان حسینی باتوجه به شیوع ویروس کرونا دلتنگی‌های خود را با همدلی و مهربانی و همچنین برگزاری مراسم‌های که تداعی‌کننده اربعین حسینی باشد مشغول می‌کنند تا بتوانند بخشی از دلتنگی خود را تسکین دهند.

اسماعیل فدایی مدیر اجرایی موکب شهدای مدافع حرم آمل در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: این موکب سال گذشته باوجود کافی نبودن امکانات و حداقل‌ها آغاز به کار کرد و درحالی که خود را برپا کردن مراسم اربعین برای امسال آماده می‌کرد شیوع ویروس کرونا شرایط را اینگونه رقم زد.
وی افزود: طی این مدت باتوجه به مشکلات برخی نیازمندان و همچنین مشکلاتی که بری برخی از کسب و کارها به وجود آمد چهار مرحله توزیع سبد کالا را در دستور کار قرار داریم که در مجموع به تعداد ۵۰۰ سبد کالا رسید.

مدیر موکب شهدای مدافع حرم آمل بیان کرد: در کنار دوخت ماسک توزیع موادضدعفونی را نیز در دستور کار داریم.
فدایی تصریح کرد: باتوجه به اینکه وضعیت اعزام امسال منتفی است برنامه اطعام حسینی برای ۵ هزار نفر به همراه توزیع ماسک و موادضدعفونی و همچنین استقرار خدمات پزشکی، درمانی و بهداشتی در شهرستان را خواهیم داشت.
 

 
وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌مان را به‌کار می‌گیریم تا مراسمی که اجرا می‌کنیم تداعی کننده مراسم اربعین باشد.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰