تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۳۸۱۶۷
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا ۱۵ مهر ماه تمدید شد و ساعت کاری نیز همچنان از ۸ الی ۱۵ است .
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمحمدرضا بیدخام مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در گفت وگو با خبرنگار  با بیان اینکه طرح دورکاری در شرکت مخابرات ایران تا ۱۵ مهر ماه تمدید شد،گفت:  ساعت کاری کارکنان این شرکت همچنان از ۸ الی ۱۵ است. 
وی افزود: شرکت مخابرات ایران، طرح دورکاری این شرکت را با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و کمک به قطع زنجیره ابتلا ، تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۹ تمدید کرده است .
بیدخام تصریح کرد: طرح دورکاری در ستاد و مناطق مخابراتی سراسر کشور، به تشخیص مدیر مربوطه برای کارکنانی که فعالیت آنها در منزل قابل انجام است اجرا می شود .

وی اضافه کرد: این طرح در شرکت مخابرات ایران ، به منظور به حداقل رساندن شیوع ویروس کرونا از روزهای آغازین همه گیری این ویروس منحوس اجرا و ادامه آن نیز تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰