تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۴۳۸۰۹۲
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در طرح توسعه مشاغل خانگی برای افراد پشتیبان ۲۵۰ میلیون تومان وام به ازای پنج نفر زیر مجموعه تخصیص داده خواهد شد و برای افراد مستقل نیز ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از وحید انتظاری معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به شروع طرح توسعه مشاغل خانگی اظهار داشت: در طرح توسعه مشاغل خانگی ظرفیت ثبت نام برای هزار و ۵۰۰ نفر در استان قزوین و درکل کشور نیز برای ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر پیش بینی شده است.
وی افزود: طرح مشاغل خانگی در ۳۲۰ رشته در حال اجرا است که دسته بندی کلی، شامل صنایع دستی، شیلات، امور دامی و کشاورزی، رشته‌های هنری از قبیل نوازندگی و صدابرداری و رشته‌های نوین مانند ای تی و آی سی تی است.
انتظاری با اشاره به نوع تسهیلات ارائه شده گفت: تسهیلاتی که به مشاغل خانگی اعطا می‌شود در دو بخش پشتیبان و مستقل است. وی افزود: پشتیبان‌ها کسانی هستند که به افراد متخصصی که در دسترسی به بازار فروش محصولات و تهیه مواد اولیه مشکل دارند کمک می‌کنند.
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: برای افراد پشتیبان ۲۵۰ میلیون تومان وام به ازای پنج نفر زیر مجموعه تخصیص داده خواهد شد و برای افراد مستقل نیز ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دامنه بلندِ یک پیام کوتاه
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵