رتبه ۹ کنکور انسانی گفت: نباید از یک کنکور یک غول ساخت، با تلاش و کوشش بچه‌های شهرستان‌های کوچک و محروم هم می‌توانند در کنکور حرفی داشته باشند، فقط کافی است در کنار تلاش و کوشش به هدفشان ایمان داشته باشند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری در تمامی گروه‌های آموزشی، نفرات برتر این آزمون صبح امروز مشخص شدند و زهرا حیدربیگی عبدل‌آبادی دانش‌آموز مه‌ولاتی توانست رتبه ۹ کنکور سراسری را در رشته انسانی کسب کند.
وی در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: من روزانه حداقل ۹ ساعت و حداکثر ۱۳ ساعت مطالعه داشتم.
این دانش‌آموز مه‌ولاتی با اشاره به اینکه در طول مطالعه برنامه‌ تحمیل شده‌ای را اجرا نمی‌کردم و عموما خودم برنامه درسی‌ام را طراحی می‌کردم، ادامه داد: با توجه به آزمون‌های آزمایشی که در آن شرکت می‌کردم کسب این رتبه برای من قابل تصور بود.
حیدربیگی ادامه داد: در طول این مدت من فکرم را معطوف و متمرکز در راستای رسیدن به هدفم کردم و ذهن خود را درگیر تخمین رتبه و نتیجه کنکور نمی‌کردم.
وی با بیان اینکه هنوز تصمیم نهایی خود را برای انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود نکرده‌ام، افزود: امیدوارم به لطف خدا و در پناه امام زمان بتوانم فردی مفید برای کشور و شهرستان خودم باشم.
این رتبه برتر کنکور سراسری گفت: توصیه من به کسانی که در کنکور‌ شرکت می‌‌کنند این است که به خودشان و هدفشان ایمان داشته باشند و این را بدانند که محدودیت‌ها نمی‌تواند جلوی پیشرفتشان را بگیرد و با تلاش و کوشش هم بچه‌های شهرستان کوچک و محروم می‌توانند در کنکور حرفی‌ برای گفتن داشته باشند و باعث پیشرفت کشورشان شوند‌.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱