LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> عرضه اسکوتر برقی تاشدنی با قیمت مناسب | بلاغ نیوز
تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۴۳۷۹۷۸
یک شرکت تجاری از عرضه اسکوترهای برقی و تاشدنی خبر داده که 599 دلار قیمت دارند. این قیمت با توجه به گرانی اسکوترهای برقی سبک مناسب محسوب می شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازانگجت، شرکت برد اسکوتر برقی جدیدی به نام برد ایر تولید کرده که به راحتی تا می شود و برای جابجایی سریع در شهرها مناسب است.
شرکت سازنده مدعی است تایرهای این اسکوتر به گونه ای تولید شده اند که موجب می شود آنها هرگز پنچر نشوند. یک قاب آلومینیومی نیز برای این اسکوتر در نظر گرفته شده که استحکام و مقاومت آن را افزایش می دهد.
حداکثر سرعت این اسکوتر به ۲۵ کیلومتر در ساعت می رسد و با یک بار شارژ باتری می توان از آن برای طی مسافتی ۲۵ کیلومتری استفاده کرد. بنابراین اسکوتر یادشده برای استفاده در شهر باید هر شب شارژ شود. این اسکوتر دوچرخ جایگزینی مناسب برای دوچرخه و خودرو به منظور طی مسافت های کوتاه محسوب می شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دامنه بلندِ یک پیام کوتاه
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵