تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
کد مطلب : ۴۳۷۷۹۳
دور جدید تمرینات تیم ملی تیراندازی از روز شنبه آغاز می‌شود اما هنوز تکلیف قرارداد سرمربی تیم ملی مشخص نشده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازدور جدید تمرینات تیم ملی تفنگ و تپانچه ایران از امروز 29 شهریور در سایت آزادی آغاز خواهد شد. ملی‌پوشان المپیکی کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی زیر نظر مربیان تمرینات خود را آغاز خواهند کرد. این در حالی است که هنوز تکلیف قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ مشخص نشده است.
الهام هاشمی که تا المپیک توکیو قرارداد داشت، با تعویق یکساله این بازی‌ها و پایان قراردادش در نیمه اول مردادماه، هنوز با فدراسیون به توافق نرسیده است.
وی که حدود 2 سال است با تیم ملی تفنگ کار می‌کند، به دلایل مختلف هنوز با با فدراسیون در خصوص قرارداد جدید به توافق نرسیده اما همچنان در تمرینات تیم ملی حضور دارد.
نکته دیگر اینکه در تیم ملی تپانچه هم محسن نصراصفهانی در تمرینات حضور دارد اما ماه‌هاست که از احمد نجفی به عنوان سرمربی تیم ملی خبری نیست.
هنوز مشخص نیست فدراسیون چرا برای المپیک توکیو تکلیف مربیان ملی خود را مشخص نمی‌کند؟
فدراسیون تیراندازی برای بازی‌های توکیو 6 سهمیه کسب کرده و احتمال افزایش سهمیه‌ها با توجه به رنکینگ جهانی بعد از مسابقات دهلی نو وجود دارد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دامنه بلندِ یک پیام کوتاه
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵