LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> آلمانی ها خودروی برقی یو شکل ساختند | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۴۳۷۷۹۲
مرکز هوافضای آلمان از تولید یک خودروی برقی ماژولار خبر داده که برای حمل و نقل انسان و بار در شهرها قابل استفاده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازنیواطلس، خودروی برقی جدید آلمانی ها یو شیفت نام دارد و یک پلتفرم اصلی دارد که می توان انواع بدنه با امکانات و کارکردهای مختلف را بر روی آن سوار کرد.
تا به حال تنها یک نمونه اولیه از این خودرو تولید شده که در شهر اشتوتگارت در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است. خودروی یادشده به صورت خودران قابل مدیریت کردن است و اپراتورهای انسانی می توانند آن را از راه دور کنترل کنند.

 
این خودروی چهارچرخ در صورت حمل مسافر ظرفیت حمل و نقل حداکثر هفت نفر را دارد و یک درب بزرگ در انتهای آن قرار دارد. همچنین یک رمپ برای تسهیل دسترسی و سادگی رفت و آمد به درون این خودرو و خروج از آن در نظر گرفته شده است. همچنین می توان یک کپسول بزرگ حمل و نقل کالا را جایگزین کپسول حمل مسافر کرد.
قرار است نمونه نهایی این خودرو در سال ۲۰۲۴ به بازار بیاید. حداکثر سرعت حرکت این خودرو ۶۰ کیلومتر در ساعت است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱