تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۴۳۷۷۸۴
مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بچه‌ها باید این موضوع را درک کنند که هنوز برای صعود از گروه شانس کوچکی دارند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمجتبی توتونی پس از شکست در دیدار برگشت مقابل النصر عربستان اظهار داشت: تا وقتی که حتی شانس کوچکی دارید، باید برای آن تلاش کنید. ما هنوز روی کاغذ برای صعود امید داریم. می‌دانیم کار خیلی سختی است ولی ناامید نیستیم. تلاش می‌کنیم بچه‌ها را از این شرایط روحی و روانی خارج کنیم.
مربی سپاهان ادامه داد: از شرایطی که برایمان به وجود آمده، با وجود نمایش خوبی که بچه‌ها داشتند، ناراحت هستیم ولی وظیفه ما این است که شرایط را برای بازی بعد مهیا کنیم. امیدواریم بتوانیم این کار را انجام بدهیم. بچه‌ها باید این موضوع را درک کنند که هنوز برای صعود از گروه شانس کوچکی دارند.
وی در مورد گل نشدن موقعیت‌ها در نیمه اول گفت: این مشکلی است که ما در دو بازی اخیر داشتیم. در زدن ضربه آخر به سمت دروازه دچار مشکل شدیم. البته اینکه یک تیم بتواند از خط دفاعی تیم النصر عبور و این همه موقعیت گل را در نیمه اول آماده کند، یک گام خوب و موفق است ولی در زدن ضربات نهایی دچار مشکل بودیم. شاید این نتیجه این است که ما بیشتر از یک ماه از شرایط مسابقه دور بودیم.
توتونی در پایان گفت: بازیکنان ما کمی از شرایط مسابقه دور شدند و این مطمئنا روی عملکردشان اثر منفی می‌گذارد. اما جای امیدواری دارد که تیم ما روی تیم خوبی مانند النصر فشار زیادی می‌آورد و موقعیت‌های گل زیادی را فراهم می‌کند. این مساله ما را به روزهای آینده امیدوار می‌کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰