تاریخ انتشارجمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۴۳۷۶۳۸
در دیدار جعفر قادری با وزیر بهداشت موضوع قول ایشان درباره اختیاری اعلام شدن پزشک خانواده، لغو یا سراسری شدن آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازنماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری قول کتبی وزیر از وی خواست که به این مطالبه مردم پاسخ دهد.
وزیر بهداشت نیز در این جلسه با ابلاغ کتبی به معاونین مربوطه اعلام کرد که تا اجرایی شدن پزشک خانواده در کل کشور بخش‌های اجباری پزشک خانواده در فارس حذف شود. با این دستور یکی از مطالبات مهم مردم فارس در اجباری بودن پزشک خانواده پاسخ داده شد.
در ادامه این جلسه، شبانه‌روزی شدن درمانگاه خانه‌زنیان و احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی این بخش از وزیر مطالبه شد که وی دستور اقدام این دو درخواست را صادر کرد.
بنابر اعلام مسئولین استانی تا قبل از رسیدن تجهیزات و امکانات، شبانه روزی شدن این درمانگاه با استفاده از امکانات موجود، این درمانگاه از این پس تا ساعت ۱۲ شب به مردم سرویس داده و پس از رسیدن امکانات اقدام به عرضه خدمات شبانه روزی خواهد داشت.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱