تاریخ انتشارجمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۴۳۷۶۱۷
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد وزیر ورزش با بازنشستگی او موافقت کرده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازرضا گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره بازنشستگی‌اش، اظهار داشت: من تقاضای بازنشستگی داشتم که وزیر ورزش از تاریخ اول آبان با این موضوع موافقت کرد. البته این نکته را بگویم من بازنشسته نبودم و یک سال و نیم دیگر وقت داشتم اما از وزیر ورزش خواستم با این موضوع موافقت کند که بعد از 8 ماه پیگیری مورد موافقت قرار گرفت.
وی درباره اینکه شما می‌گویید فرصت داشتید چطور درخواست بازنشستگی دادید و رفتن از ورزش برای شما سخت نیست، خاطرنشان کرد: اتفاقا بودن در ورزش سخت است. من همیشه شعار می‌دادم در این 4 سال هر کسی بخواهد می‌تواند کارهایش را انجام دهد به همین دلیل به این شعار عمل کردم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران یادآور شد: این 4 سالی که در تهران بودم برایم کافی است و حالا باید یک جوان پرانرژی بیاید و امور کارها را در دست بگیرد. این موضوع مانند یک دوی امدادی است، 100 متر من دویدم و حالا باید فرد دیگری بیاید. همه باید برای رفاه مردم کار کنیم.
گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا کاری مانده که نتوانسته باشید انجام دهید و این موضوع اولویت فرد جایگزین شما باشد، خاطرنشان کرد: بله کارهایی هست که آرزو دارم انجام شود اما مطمئن هستم هر کسی بیاید این کارها را دنبال می‌کند. من در این 4 سال برای استان تهران کم نگذاشتم اما خیلی کارهای نکرده وجود دارد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰