تاریخ انتشارجمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۴۳۷۶۱۶
همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، شبکه نمایش در جدول پخش خود به پخش فیلم هایی با مضامین مربوط به هشت سال دفاع مقدس می پردازد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ این شبکه همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس در جدول پخش خود به نمایش فیلم هایی با مضامین مربوط به هشت سال دفاع مقدس می پردازد و نیز آثاری از ”محمد رضا شرف الدین” را مرور کرده و همچنین فیلم هایی از ژانر سینمای ”تاریخی” نیز پخش می شود.
ساعت ۱۳ نمایش:
فیلم های اختصاصی این هفته شبکه نمایش با موضوع دفاع مقدس از شنبه ۲۹ شهریور ماه تا جمعه ۴مهرماه به ترتیب: خانه پلاک ندارد، جاسم به جبهه می رود، شوق پرواز، نخل های سربی، ساعت ۲۵، سما در آتش و دایره سرخ خواهند بود.
ساعت ۱۵ نمایش:
در اخرین روزهای تابستان، فیلم های : وقتی آسمان می ریزد، خانواده موروثی، رییس پلیس آهنین، مغازه عتیقه فروشی، زندگی دروغ فوتبال، درست شبیه پدرم و تابستانم را چگونه گذراندم از شبکه نمایش پخش می شوند.
ساعت ۱۹ نمایش:
علاقمندان می‌توانند یکی از پر طرفدارترین و همچنین چالش برانگیزترین ژانر های سینما، یعنی ”تاریخی” را از شنبه تا جمعه از شبکه نمایش دنبال کنند.
فیلم های تاریخی ایرانی و خارجی هفته به ترتیب : اسپارتاکوس، دوازده سال بردگی، در مسیر تند باد، تروا، شجاع دل، آسمان و زمین و ملک سلیمان هستند.
ساعت ۲۱ نمایش:
در بخش صحنه گران، از شنبه تا جمعه ،فیلم های سینمایی با هنرمندی "محمد رضا شرف الدین "، مدیر جلوه های ویژه، به روی آنتن این شبکه می رود. وی همچنین تهیه کنندگی فیلم هایی که فرصت اندیشیدن به پدیده جنگ و دفاع مقدس  را به تماشاگرش می‌دهد بر عهده داشته است.
فیلم های ساعت ۲۱ نمایش در این بخش به ترتیب: سیب سرخ حوا، آخرین مرحله، دکل، مزرعه پدری ، دستمزد، کمینگاه و کیمیا هستند.
ساعت ۲۳ نمایش:
فیلم های جذاب این هفته شبکه نمایش: دیوار بزرگ چین، بخشش، قتل از فاصله، عکس خانوادگی، لایه های پنهان و روز بعد از حادثه است که مخاطبان می توانند به تماشای آنها بنشینند .
ساعت یک بامداد نمایش:
فیلم های کلاسیک این هفته نمایش به ترتیب :  آنچه می آید، مرد خشمگین، ترن، مجارها، من یک فراری از یک گروه زنجیری هستم و ریش قرمز هستند که از شنبه تا جمعه پخش می شوند.‌

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰