تاریخ انتشارجمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۴۳۷۵۸۸
هشتگ «ادعم المقاومه» (از مقاومت حمایت کن) از روز گذشته در توئیتر کلید خورد که کاربران زیادی از آن حمایت و خشم خود را نسبت به کشورهای عربی همسو با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ از شامگاه پنجشنبه (روز گذشته) هشتگ «ادعم المقاومه» (از مقاومت حمایت کن) در توئیتر کلید خورد و با استقبال گسترده‌ای مواجه شد.
این هشتگ در راستای حمایت از مقاومت فلسطین و در رد و محکومیت شتاب کشورهای عربی برای عادی‌سازی روابط خود آغاز شد.
خبرگزاری «صفا» فلسطین گزارش داد، پس از گذشت سه ساعت فقط از آغاز این هشتگ، بیش از 500 هزار نفر آن را لایک کردند و هزاران نفر از فعالان توئیتری در حمایت از جریان مقاومت توئیت کردند.
برخی دیگر از کاربران نیز ضمن ابراز خشم از کشورهای امارات و بحرین که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کرده‌اند، تأکید کردند که از آزادی فلسطین حمایت می‌کنند.

 
شمار دیگری از کاربران نیز ضمن افتخار به مقاومت فلسطین، از ظلم حکام کشورهای خود گلایه و تأکید کردند که این حاکمان مانع از آن شده‌اند که فلسطین تا کنون آزاد شود.
برخی دیگر از کاربران توئیتری هم ضمن ابراز خوشبینی نسبت به پیروزی ملت فلسطین، تأکید کردند که جریان مقاومت، ملت فلسطین را خوار نخواهد کرد.

 
یک کاربر در حمایت از نیروهای مقاومت در صفحه خود نوشت: «ایستادگی در برابر خیل دشمنان، باعث خونریزی بیشتر خواهد شد... ولی گامهایشان مانند درختان زیتون استوار است... خداوند قهرمانان ما را حفظ کند».
وی در توئیت دیگری تأکید کرد: «آنان استوارند و دشمن خود را شکست خواهند داد... خداوندا.... در برابر صهیونیستها و حکام صهیونیستی عرب و ارتشهای مزدور آنان، به آنها کمک کن و با سربازان خودت، یاریشان کن».
یک کاربر دیگر  خطاب به ملت فلسطین و گروههای مقاومت تأکید کرد که «به خداوند بزرگ سوگند، ما با شماییم. اگر حکومت قوی بر ضعیف نبود، جان و مال خود را فدایتان می‌کردیم».

 
محور مقاومت خط مقدم دفاع از کشورهای عربی و مسلمان
شمار دیگری از کاربران، مقاومت فلسطین را سپر محکم و خط مقدم دفاع از کشورهای عربی و مسلمانان دانستند و تصریح کردند: «شما افتحار اسلام و مسلمین هستید... خداوند به شما کمک کند».
یک کاربر دیگر هم درباره رؤیای بازگشت آوارگان فلسطینی نوشت: «فلسطین یک امانت است و عادی‌سازی، یک خیانت... روزی باز خواهیم گشت و سرزمین اشغال شده خود را آزاد کرده و در برابر رژیم غاصب، پیروز خواهیم شد... مطمئن باش، برادر مقاوم من».
امارات و بحرین سه‌شنبه هفته جاری توافق عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی را رسما در واشنگتن امضا کردند؛ توافقی که با خشم و محکومیت ملت و گروههای فلسطینی مواجه شد.

 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
پایان انتظار 4 سال و 5 ماه و 5 روز
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱