تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
کد مطلب : ۴۳۷۵۰۰
معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه دشمن بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی تمرکز کرده است، گفت:‌ نباید تکمیل کننده پازل دشمن باشیم چرا که دشمن تنها مسیری که فکر کرده است می‌تواند به نظام ضربه بزند از دو روش اقتصادی و فرهنگی است.
۰
plusresetminus
نباید در جنگ اقتصادی و فرهنگی تکمیل کننده پازل دشمن بود/با یک سخنرانی رهبری تمام  نقشه‌های دشمن بهم می‌ریزد
به گزارش بلاغ، سردار احمد عبداللهی در مراسم تکریم و معارفه معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا ضمن تسلیت و تعزیت به مناسب ایام سوگواری آل الله، با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد هشت دفاع مقدس هستیم، اظهار کرد: هدف استکبار در دوران دفاع مقدس براندازی  انقلاب نوپا و تازه شکل گرفته جمهوری اسلامی بود.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران با بیان این مطلب که مردم با خلق حماسه‌های بیاد ماندنی در هشت سال دفاع مقدس  که در تاریخ ثبت شده است  نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد، افزود:‌رزمندگان با خون خود اجازه ندادند دشمن به اهداف خود دست پیدا کند.

عبداللهی در ادامه به با اشاره به فشار‌های اقتصادی و شکاف اقتصادی که امروزه کشور به آن دچار شده است، خاطرنشان کرد: اگر این ایام با دوران دفاع مقدس مقایسه شود، متوجه خواهیم شد که دوران دفاع مقدس کشور با شرایط بسیار سخت تری مواجه بود.  

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران با تصریح بر اینکه  علیرغم همه ترفند‌ها وبرنامه‌های  دشمن طی این چهل سال یک موازنه برعکسی رخ داده است، بیان کرد:‌هژمونی دشمن کاهش، اما قدرت منقطه‌ای جمهوری اسلامی افزایش پیدا کرده است.

عبداللهی با تاکید بر اینکه دشمن امروز روش‌ها و شیوه‌های دشمنی خود را تغییر داده است و مثل دوران دفاع مقدس عمل نمی‌کند، یادآور شد:‌صلابت، اقتدار، عزت و  ابهت این نظام و انقلاب روز به روز علیرغم همه محاسبات دشمن بیشتر شده است.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود به روش‌های دشمن با نظام پرداخت و خاطرنشان کرد:‌دشمن امروز با بمباران افکار عمومی و تزریق ناامیدی در تلاش است تا مردم را جلوی نظام قراردهد و فاصل بین مردم و انقلاب ایجاد کند و افکار مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین کند.

سردار عبداللهی با تصریح بر اینکه امروزه نظام مقتدرانه در حال پیشروی است، اضافه کرد:‌ گرفتن گروگان‌های امریکایی، اعزام نفتکش حامل سوخت به ونزوئلا و .. از اقتدار نظام است و آمریکا هم نتوانست هیچ غلطی کند.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن بر جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی تمرکز کرده است، افزود:‌نباید تکمیل کننده پازل دشمن باشیم چرا که دشمن تنها مسیری که فکر کرده است می‌تواند به نظام ضربه بزند از دو روش اقتصادی و فرهنگی است.

سردار عبداللهی با بیان این مطلب که باید امید را در بین مردم و جامعه گسترش دهیم و بر عکس دشمن عمل کنیم، اضافه کرد:‌رمز عبور از  پیچ تاریخی  توکل به خدا، گوش به فرمان ولایت بودن، وحدت و یکپارچگی است.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه باید در همه شرایط و همه احوال گوش به فرمان مقام عظمای ولایت بود، اضافه کرد:‌به اعتراف دشمن با یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب تمام طرح‌ها و نقشه‌های دشمن بهم می‌ریزد.

سردار عبداللهی به انتخابات در پیش رو هم اشاره کرد و یادآور شد:‌باید درست انتخاب کنیم و بدانیم چه کسی را انتخاب می‌کنیم. چرا که  دشمن افکار نیرو‌های خودی را هم مورد هجمه قرار میدهد.  

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه علیرغم دشمنی‌های دشمن، خون شهدا اجازه نمی‌هد از قدرت نظام کاسته شود، گفت:‌خدای متعال اجازه نخواهد خون شهدا پایمال شود.  

*ارائه بیش از ۴ میلیارد مورد خدمات درمانی سپاه کربلا در سال 98 برای مردم

فرمانده سپاه کربلا نیز به فعالیت مجموعه بیمارستانی و مراکز درمانی سپاه در شهر‌های مازندران اشاره و اعلام کرد: در سال گذشته ۴ میلیارد ۲۵۵ هزار ۳۶۲ مورد خدمات دهی به مردم شد.

سرهنگ سیاوش مسلمی در این مراسم، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، با اشاره به اینکه مازندران و قم، تنها دو استانی است که دارای بیمارستان  هستند، گفت:  سپاه کربلا میراث لشکر ۲۵ کربلا است و همچنین بیمارستان ولایت هم جز آن بوده که ما به آن  افتخار می‌کنیم.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به به اینکه زمین بیمارستان ولایت اهدایی رهبر معظم انقلاب است، افزود:‌باید قدردان این هدیه باشیم و تمام توان خود را برای خدمت به مردم بکار بگیریم.

مسلمی در ادامه به فعالیت مجموعه بیمارستانی و 14 مرکز درمانی سپاه در شهر‌های مازندران اشاره و اعلام کرد: در سال گذشته ۴ میلیارد و ۲۵۵ هزار و ۳۶۲ مورد خدمات درمانی  به مردم ارائه شد؛ و میزان خدمات ارائه شده در سه ماه اول سال ۹۹ هم  ۶۹۰ هزار مورد درمانی بود.فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه خدمتگزار بودن مردم یک افتخار است و ما به آن افتخار می‌کنیم، خاطرنشان کرد:‌در دوران پیک کرونایی، بیمارستان ولایت هم یکی از مراکز خدمات دهی به بیماران کرونایی شد.

مسلمی در ادامه به فعالیت بیمارستان ولایت در پیک اول کرونا اشاره کرد و گفت:‌۱۸۴ بیمار کرونایی در این بیمارستان بستری بودند، ۱۷۹ نفر ترخیص و ۵ نفر هم فوت شدند.
 
 فرمانده سپاه کربلا از زحمات پرسنل بیمارستان ولایت قدردانی کرد و ادامه داد: ۲۷ پرسنل بیمارستان در دوره اول پیک کرونا، مبتلا به کویید ۱۹  شدند که ۵ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مسلمی تعداد بستری شدگان در پیک دوم کرونا را  ۱۰۶ نفر اعلام کرد و گفت: ۹۷ نفر ترخیص و ۷ نفر هم فوت شدند و در حال حاضر  ۲ نفر بستری هستند. همچنین در این دوره ۵۳ پرسنل به کرونا مبتلا  و ۵ نفر هم بستری شدند.

 فرمانده سپاه کربلا به اهمیت دفاع زیستی سپاه اشاره کرد و افزود:‌هدایت، نظارت و سیاست‌های حوزه سلامت در این مرکز برنامه ریزی می‌شود.

مسلمی در پایان سخنان خود یادآور شد: شاهد تحول عظیمی در حوزه ساختاری و تخصصی  بیمارستان ولایت باشیم.
 
مهرداد جعفری به عنوان رئیس بیمارستان ولایت، و ولی اللهی به عنوان معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه کربلا منصوب و از زحمات مجتبی بلباسی قدردانی شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين