تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۴۳۷۴۸۸
رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال گفت: در هفته اول گزارشی از نقض پروتکل‌های بهداشتی به ما داده نشده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازشهرام عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار درمورد عدم پروتکل‌های بهداشتی در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ما پروتکل بهداشتی را پس از برگزاری چندین جلسه با مسئولان ستاد ملی مبارزه با کرونا تدوین و آن را به باشگاه‌ها و ناظران خود ابلاغ کردیم.
وی ادامه داد: تاکنون گزارشی مبنی بر عدم اجرای پروتکل‌های بهداشتی در هفته اول لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور به ما نرسیده است. ما تاکید زیادی به ناظران و باشگاه‌ها کرده‌ایم که این پروتکل‌ها را جدی بگیرند، چون بحث سلامت انسان‌ها مطرح است. تاکید زیادی داشتیم که تمام بندهای پروتکل دقیقاً اجرا شود.
رئیس کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که چه کسی مسئول اجرای دقیق این پروتکل‌ها است، تصریح کرد: نماینده هیات پزشکی ورزشی هر استان مسئول اجرای پروتکل‌ها است و ناظر فدراسیون هم بر اجرای صحیح این پروتکل‌ها نظارت می‌کند. به روسای هیأت‌ها هم ابلاغ کرده‌ایم که حساسیت خاصی روی این موضوع داشته باشند.
عظیمی ادامه داد: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر نقض پروتکل‌های بهداشتی به ما ارائه نشده است، اما اگر گزارشی برسد قطعاً با متخلفان برخورد می‌کنیم، چون به خظر انداختن سلامت انسان‌ها قابل بخشش نیست. اگر گزارشی به دست ما برسد قطعاً بررسی و پیگیری می‌کنیم، اما واقعاً تاکنون گزارشی به ما داده نشده است.
وی درمورد درخواست چند باشگاه برای بازنگری در پروتکل‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم یک بار دیگر قبل از شروع هفته دوم به همه تاکید ‌کنیم که پروتکل‌ها کامل اجرا شود. برای بازنگری در قوانین هم به نماینده ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش درخواست جلسه دادیم تا اسرع وقت جلسه‌ای برگزار شود. پیشنهادات جدید آماده است و در این مدت کارشناسان هم مواردی را به ما اعلام کرده‌اند که باید اعمال شود. پروتکل‌ قابل تغییر است و هرجا نقص باشد، باید رفع کنیم تا مشکلی رخ ندهد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵