تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۴۳۷۴۶۷
معاون دبیرکل مجمع بیداری اسلامی با تاکید بر اینکه داعش به عنوان آخرین تیر نظامی استکبار جهانی به سنگ خورده است، گفت: در مرحله نخست آمریکا روبه افول است و اسرائیل نیز بعد از آمریکا رو به زوال می‌رود و در نهایت جهان اسلام به حق خود برای اداره جهان خواهد رسید.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحسین اکبری دوشنبه شب در هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه که با موضوع «راهکارهای نابودی اسرائیل» در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، از فلسطین به عنوان مهم‌ترین مسئله جهان اسلام یاد و اظهار کرد: حق مردم این کشور طی تاریخ نادیده گرفته شده است.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس اظهار نظر نظریه پردازان آمریکایی این کشور نهایت تا سال 2030 دارای قدرت جهانی خواهد بود، اضافه کرد: اکنون ترامپ دست نیاز به سمت صهیونیست‌ها دراز کرده چراکه ضعیف‌تر از آن است که بخواهد خارج از اراده لابی صهیونیست‌ها تصمیمی در آمریکا اتخاد کند.
معاون دبیرکل مجمع بیداری اسلامی از وجود 117 هزار مبتلا به کرونا در رژیم صهیونیستی یاد کرد و گفت: این آمار 10 برابر کشور ما با توجه به تناسب جمعیتی است؛ روزگاری رژیم صهیونیستی را قدرت بدون رقیب می‌دانستند درحالی‌که امروزه آمارها چیز دیگری را نشان می‌دهد.
وی رسیدن به پیروزی در فلسطین را نیازمند آگاهی ملت‌های مسلمان دانست و تصریح کرد: اگر مردم کشورهای منطقه نسبت به حق آگاه شوند و برای تحقق آن تلاش کنند هیچ مظلومی بدون پناه باقی نخواهد ماند.
اکبری با تاکید بر اینکه داعش به عنوان آخرین تیر نظامی استکبار جهانی به سنگ خورده است، عنوان کرد: در مرحله نخست آمریکا روبه افول است و اسرائیل نیز بعد از آمریکا رو به زوال می‌رود و در نهایت جهان اسلام به حق خود برای اداره جهان خواهد رسید.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰