تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۴۳۷۴۶۵
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت هر گونه ارتباط با رژیم صهیونیستی را محکوم و خیانت می‌داند، تصریح کرد: همانطور که خوردن شراب و گوشت خوک حرام است ارتباط با رژیم صهیونیستی نیز حرام است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله دقاق دوشنبه شب در هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه که با موضوع «راهکارهای نابودی اسرائیل» در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، با بیان اینکه دشمنی یهودیان و مشرکان با اهل ایمان یک قاعده قرآنی است، اظهار کرد: دشمنان اسرائیل که در رأس آن‌ها جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت هستند، مؤمنان واقعی از نظر قرآن معرفی می‌شوند.
وی عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و افزود: هر فردی که با مشرکان همراهی کند خائن است و باید سزای خیانت خود را بدهد.
نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران، مقاومت را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: اینکه فکر می‌کنیم فقط با مبارزه، استفاده از سلاح و امور مادی فلسطین آزاد می‌شود یک اشتباه است چراکه آزادسازی فلسطین یک موضوع معنوی و وابسته به توکل به خداست.
وی با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت هر گونه ارتباط با رژیم صهیونیستی را محکوم و خیانت می‌داند، تصریح کرد: همانطور که خوردن شراب و گوشت خوک حرام است ارتباط با رژیم صهیونیستی نیز حرام است.
مدیر حوزه علمیه بحرینی‌ها با اشاره به اینکه مردم بحرین نیز روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کنند، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی غده سرطانی و به همراه آل خلیفه حکومتی نامشروع است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰