تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۴۳۷۴۶۴
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه بر لزوم تقویت اتحاد جبهه مقاومت تاکید کرد و گفت: دشمن با سلاح فلسطین را غصب کرده و ما هم باید با مبارزه و سلاح فلسطین را آزاد کنیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازآیت‌الله محسن اراکی دوشنبه شب در هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه که با موضوع «راهکارهای نابودی اسرائیل» در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، طی سخنانی مقاومت برابر رژیم صهیونیستی را واجب‌تر از هر زمان دیگری دانست و اظهار کرد: معاندین با جبهه مقاومت در منطقه، در پیروزی این جبهه تاخیر ایجاد کردند و امروز عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط خائنان باید موجب امید جبهه مقاومت شود.
وی عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را خیانت دانست و اضافه کرد: به کشورهای خائن عربی اعلام می‌کنیم که اقدامات شما نه فقط هیچ ضرری به جبهه مقاومت وارد نمی‌کند، بلکه اتحاد این جبهه را تقویت خواهد کرد، مردم این کشورها با این اقدامات اخیر علیه حکام خائن خود متحدتر خواهند شد.
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه بر لزوم تقویت اتحاد جبهه مقاومت تاکید کرد و گفت: دشمن با سلاح فلسطین را غصب کرده و ما هم باید با مبارزه و سلاح فلسطین را آزاد کنیم.
وی با بیان اینکه جبهه مقاومت باید همگی عادی‌سازی‌ روابط با رژیم صهیونیستی را به صورت رسمی محکوم کنند، عنوان کرد: این پشتیبانی در آزادی فلسطین تاثیرگذار خواهد بود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
اختلاف بنیادین 2 بینش در نحوه اداره کشور
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱
تفاوت شخصیت‌های انقلاب
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹