تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
کد مطلب : ۴۳۷۴۳۱
تغییرات در ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها همچنان ادامه دارد.
۰
plusresetminus
پشت پرده تغییرات مدیران کل ورزش استان‌ها چیست؟/ حسن رنگرز انتصابش را تکذیب کرد
به گزارش بلاغ، هفته گذشته بود که وزارت ورزش، مجتبی جانعلی را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب کرد.

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هفته گذشته عدم تمایل را برای ادامه فعالیت در ورزش استان  به وزرات ورزش و جوانان اطلاع داده است.

از سوی دیگر گفته می‌شود که این تغییرات ادامه‌دار خواهد بود و حتی از حسن رنگرز به عنوان یکی از گزینه های مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران یاد می‌شود.

رنگرز در حال حاضر سرپرست دفتر استعدادیابی وزارت ورزش است و از پیشکسوتان مطرح کشتی ایران محسوب می‌شود که سوابق مدیریتی وی بسیار پربار بوده و حتی در مقطعی نایب رئیسی فدراسیون کشتی را نیز تجربه کرده است و به نظر می‌رسد طی چند روز آینده مراسم معارفه وی برگزار شود.

حسن رنگرز امروز خبر انتصابش بعنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران را در برنامه رادیویی "رادیو تهران" تکذیب کرد.

وی افزود: تاکنون حکم و ابلاغی صادر نشده است و در حال حاضر در دفتر استعدادیابی وزارت ورزش مشغول فعالیت هستم.

حمید بنی‌تمیم که او هم جزو خانواده کشتی ایران است و سابقه نایب رییسی و سرپرستی فدراسیون کشتی را دارد هم گزینه مدیرکلی ورزش و جوانان استان خوزستان است و گفته می‌شود که وی نیز شانس بالایی برای قبول این سمت دارد. بنی‌تمیم در شرایط کنونی به عنوان مدیرکل همگانی وزات ورزش مشغول به کار شده است.

احتمال اینکه حمید سیفی برای مدیرکلی ورزش و جوانان استان همدان معرفی شود نیز بسیار زیاد است. نام امیری خراسانی که در حال حاضر سرپرست فدراسیون پرورش اندام است هم برای مدیرکلی ورزش خراسان رضوی مطرح شده است.

در این بین در خصوص گل محمدی مدیر کل ورزش تهران نیز شایعاتی مطرح است و گفته می‌شود، پریچهره از مدیران وزارت ورزش گزینه اصلی جایگزینی وی به حساب می‌آید.

باید دید در فاصله چند ماه مانده به پایان دولت، تغییرات در ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها به چه شکل خواهد بود. هرچند به نظر می‌رسد برخی از مدیران کل ادارات ورزش و جوانان استان‌ها بلافاصله بعد از جدایی از هیئت مربوطه با مسائل بسیار عجیب و غریبی روبرو شوند که بازتاب این اخبار در نهایت واقعیت جدایی این نفرات را برملا خواهد کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸