تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۴۳۷۴۲۲
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از تامین اعتبار بالغ بر 3 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای خرید اقلام و تجهیزات ورزشی در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تجهیزات و اقلام ورزشی در مدارس توزیع می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازذبیح‌الله تاراسی در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار  در زنجان اظهار کرد: طرح کاروان تجهیزات ورزشی مدارس با شعار «مهر با نشاط» به صورت شهرستانی و با نظارت معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل توسط اداره تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی استان اعزام شد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان خاطر نشان کرد: هدف از اعزام کاروان تجهیزات ورزشی مدارس با شعار «مهر با نشاط» ایجاد شور و نشاط و پویایی در مدارس و همچنین محرومیت‌زدایی است.
وی با بیان اینکه تجهیز مدارس به اقلام و تجهیزات ورزشی لازمه اجرای موفق طرح‌های تربیت بدنی است، افزود: این اقدام منجر به اجرای پروژه کنترل وزن و چاقی است و فعالیت‌های حرکتی و مهارتی دانش‌آموزان در مدرسه و کلاس درس تربیت بدنی انجام می‌شود.
تاراسی از تامین اعتبار بالغ بر 3 میلیارد و 200 میلیون ریالی برای خرید اقلام و تجهیزات ورزشی در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تجهیزات و اقلام ورزشی در مدارس توزیع می‌شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه توپ‌های ورزشی، انواع راکت ورزشی، تشک دراز نشست و میز تنیس از جمله اقلام ورزشی ارسالی به مدارس است، ادامه داد: جعبه انعطاف پذیری، حلقه هولاهوپ، تیر دروازه فوتسال، تور دروازه از دیگر اقلام مورد استفاده در کلاس درس تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما