تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
کد مطلب : ۴۳۷۳۵۶
امام جمعه زیراب گفت: شمایی که مدعی آزادی بیان هستید حتی حاضر نیستید کلمه‌ای درباره هولوکاست گفته شود و این را مغایر آزادی بیان نمی‌دانید و این مایه تأسف است.
۰
plusresetminus
مدعیان آزادی حاضر نیستند کلمه‌ای درباره هولوکاست گفته شود
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی، در جمع راهپیمایان معترض به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر، جسارت دنیای غرب، صهیونیست و استکبارگران به صاحت پاک و مقدس اشرف مخلوقات را موجب جریحه‌دار شدن احساسات مسلمانان و جامعه بشری دانست و با اشره به اسرات اهل بیت امام حسین علیه السلام با نقل از امام سجاد (ع) مبنی بر اینکه کجا بر آن حضرت بسیار سخت گذشته است، گفت: سخت‌ترین مکان شام بود که به اهل بیت بسیار بی‌حرمتی شد.
 
وی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی ایران، دشمنان متوجه شدند که تنها کسانی که مقابل زیاده‌خواهی و ظلم‌شان می‌ایستند و در عمل تن به ذلت نمی‌دهند، جمهوری اسلامی است، با اشاره به حقارت رئیس‌جمهور صربستان در برابر ترامپ، خاطرنشان کرد: امریکا با شاه هم چنین رفتاری داشت و او نوکر سرسپرده امریکا بود و جرئت نداشت خلاف حرف آنها حرفی بزند و سپس نظامی روی کار آمد که به نام پیامبر اسلام تشکیل حکومت داده و موجب بیداری کل جامعه بشری شده و اکنون این توهین‌ها ناشی از همین امر است.
 
امام جمعه زیراب با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران، محور مقاومتی را تشکیل داده که مقابل زورگویی کشور امریکا و دیگر کشورها پیروز شد، افزود: سردار سلیمانی‌ها این پیروزی عظیم را بدست آوردند و ملت با دست خالی در مقابل دنیای استکبار ایستادند، چه در جنگ تحمیلی و چه مدافعان حرم و به پیروزی رسیدند و همه اینها به پیروی از رسول خدا باز می‌گردد.
 
این مسئول با اذعان بر اینکه نباید انتظار داشت، که دشمن دشمنی نکند، خاطرنشان کرد: من به عنوان فرد مسلمان باید متوجه باشم و اعتماد به دشمن نکنم؛ اما پس از چهل سال برخی یا نمی‌خواهند و یا اینکه واقعا متوجه نیستند و می‌خواهند به اینها اعتماد کنند.
 
رضایی با اشاره باه این پیروزی‌ها با دست خالی و با بیان اینکه همه ملت بزرگ ایران، چه آنها که جانشان را دادند و چه ایثارگران و چه آحاد مردم، همه پای کار هستند، افزود: همه مردم سختی‌هایی که بخشی ناشی از تحریم و بخش دیگر ناشی از بی‌تدبیری مسئولان است را تحمل می‌کنند و انقلاب به پیش می‌رود و این توهین بیانگر آن است که دشمنان از درون از این مسائل می‌سوزند.
 
وی در پایان خطاب به دشمنان گفت: اگر حرفی دارید با بیان و استدلال بگویید اما چرا توهین می‌کنید؟ خودتان را عقلا عالم می‌دانید اما توهین را آزادی بیان می‌دانید، شمایی که مدعی آزادی بیان هستید حتی حاضر نیستید کلمه‌ای درباره هولوکاست گفته شود و این را مغایر آزادی بیان نمی‌دانید و این مایه تأسف است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما