دبیر شورای ورزش همگانی آمل خبر داد

اجرای طرح ملی «پویش آماده باش» در آمل

تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
کد مطلب : ۴۳۷۳۳۲
دبیر شورای ورزش همگانی آمل گفت: در تمامی طرح‌های همگانی، شهرستان آمل پیشگام و پیشتاز در سطح استان بوده و پیش‌بینی می‌شود در طرح آماده باش نیز آمل سرآمد شهرهای استان در این پویش معرفی شود.
۰
plusresetminus
اجرای طرح ملی «پویش آماده باش» در آمل
به گزارش بلاغ؛ اسماعیل پهلوان در جلسه شورای اداری ورزش و جوانان آمل از اجرای مناسب طرح ملی پویش آماده باش با شعار آمل فعال خبر داد و اظهار کرد: این پویش با برنامه ریزی خوب و با محوریت هیات ورزش های همگانی شهرستان در حال اجرا بوده و تا کنون برنامه ها و فعالیت‌های خوبی انجام و پیش بینی می‌شود تا پایان طرح، تمامی اهداف و برنامه‌ها محقق شود.
وی ادامه داد: پس از اجرای موفقیت آمیز طرح تابستان جذاب ،خانواده فعال و همچنین هفته خبری ورزش همگانی ،فجر تا نوروز و نیز پویش ورزش در منزل و کسب رتبه برتر استان مازندران در حوزه همگانی در سال گذشته این بار طرح آماده باش در ورزش با گستره بیشتر و با برنامه مدون تر در حال پیگیری است.
دبیر شورای ورزش همگانی آمل افزود: در تمامی طرح‌های همگانی، شهرستان آمل پیشگام و پیشتاز در سطح استان بوده و پیش بینی می شود در طرح آماده باش نیز آمل سرآمد شهرهای استان در این پویش معرفی شود.
پهلوان گفت: این طرح با عناوین ویدیوی آموزشی،موشن گرافی،اینفوگرافی،بروشور،برنامه رادیویی و تلویزیونی،وبینار،مسابقه مجازی،جشنواره مجازی،چالش،برنامه لایو اینستاگرامی و نیزگارگاه آموزشی در حال انجام است.
متولی ورزش و جوانان آمل در پایان اضافه کرد: هیات ورزش همگانی آمل باوجود محدودیت ها بخاطر ویروس کرونا عملکرد خوبی داشته و هیات‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی و انجمن های ورزشی نیز در راستای توسعه ورزش همگانی اقدامات موثری انجام دادند.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين