تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
کد مطلب : ۴۳۷۳۱۰
تشکل انقلابی «ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین»، ملت بحرین را از رفتار رژیم آل خلیفه در سازش با رژیم صهیونیستی مبرا دانست و گفت که شخص شاه دیکتاتور بحرین مسئول پیامدهای این خیانت است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه‌ای توافق سازش رژیم حاکم بر کشورش با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
در بیانیه این ائتلاف آمده است: «توافق سازش خیانت بزرگ آل خلیفه است که توسط کاخ سیاه آمریکا اعلام شد و اصلا توافق ملت بحرین محسوب نمی‌شود».
ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین تاکید کرد: «ما به ملت فلسطین اطمینان می‌دهیم که ما و ملت ما از این سازش مبرا هستیم و آن را خیانت می‌دانیم».
در ادامه بیانیه آمده است: «ما شخص دیکتاتور حمد را مسئول پیامدهای این تصمیم آشکار می‌دانیم».
در پایان بیانیه تاکید شده است: «این گام خیانت آمیز جوهر ناپاکی روی کاغذهای نفرین شده خواهد بود که توسط مردم بحرین به رسمیت شناخته نمی‌شود».
ترامپ شامگاه جمعه در توییتر با اعلام عادی‌سازی روابط بین منامه و تل‌آویو نوشت: «امروز یک گشایش تاریخی دیگر اتفاق افتاد! دو دوست بزرگ ما، اسرائیل و پادشاهی بحرین به توافقی برای صلح دست پیدا کردند- بحرین دومین کشور عربی است که ظرف ۳۰ روز با اسرائیل صلح می‌کند.»
اعلام عادی‌سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و رژیم آل خلیفه در حالی اعلام می‌شود که هنوز از اعلام توافق مشابه بین امارات و رژیم اسرائیل یک ماه نمی‌گذرد. آن توافق نیز به گفته ترامپ، با وساطت آمریکا حاصل شده بود.
قرار است سه‌شنبه این هفته مقامات امارات و رژیم صهیونیستی در مراسم امضای توافق عادی‌سازی روابط موسوم به «توافق صلح ابراهیم» حضور داشته باشند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين