تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷
کد مطلب : ۴۳۷۲۹۵
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه ۲۵ هزار خودرو در طرح فروش فوق‌العاده از ابتدای مهر خبر داد.
۰
plusresetminus
سرپرست وزارت صمت: فروش فوق‌العاده ماهانه ۲۵ هزار خودرو از ابتدای مهر
به گزارش بلاغ، جعفر سرقینی گفت: پیش از این به علت اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود 80 درصد از تولیدات خودروسازان به اجرای تعهدات و 20 درصد به فروش فوق‌العاده اختصاص می‌یافت که اخیرا با کاهش تعهدات، 60 درصد از تولیدات به اجرای تعهدات و 40 درصد به فروش فوق‌العاده اختصاص یافت از این رو تصمیم گرفتیم تا از ابتدای مهر تا پایان سال 25 هزار خودرو در ماه به طرح فروش فوق‌العاده اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه طرح‌های قبلی مانند پیش فروش‌های بیش از سه ماه و مشارکت در تولید همچنان برقرار است افزود: فروش 25 هزار خودرو ماهیانه در طرح فروش فوق‌العاده به تامین نیاز مردم و کاهش عطش بازار کمک خواهد کرد و این خودرو‌ها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.

سرپرست وزارت صمت عنوان کرد: در این طرح انواع تولیدات ایران خودرو و سایپا هر دو هفته یک‌بار قرعه‌کشی می‌شود و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، زیرا این طرح به منظور برآورده کردن نیاز فوری مردم اجرا می‌شود.

سرقینی توضیح داد: کسانی که در طرح فروش فوق‌العاده ماهانه 25 هزار خودرو ثبت‌نام می‌کنند 10 درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت‌نام در حسابی واسط واریز می‌کنند، زیرا اگر مبلغی اخذ نشود تعداد ثبت‌نام‌ها زیاد خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین تا پیش از این برندگان قرعه‌کشی 72 ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق‌العاده را تکمیل و واریز کنند که اکنون این میزان به 120 ساعت افزایش یافته تا برندگان راحت‌تر بتوانند وجه را تکمیل کنند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دامنه بلندِ یک پیام کوتاه
جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵