تاریخ انتشارجمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۴۳۷۲۰۹
یک نویسنده صهیونیست از سفر «محمد دحلان» عضو سابق جنبش فتح به همراه برادر کوچک ولی‌عهد ابوظبی به فلسطین اشغالی پیش از علنی شدن روابط ابوظبی و تل‌آویو خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«سمدار بری» نویسنده صهیونیست امروز (جمعه) گفت که چند هفته پیش هواپیمای اماراتی حامل کمک‌های پزشکی برای تشکیلات خودگردان فلسطین وارد فرودگاه بن‌گورین شد که «محمد دحلان» و «طحنون بن زاید» برادر کوچک ولی‌عهد ابوظبی نیز در داخل این هواپیما بودند.
تشکیلات خودگردان فلسطین دریافت این کمک‌های پزشکی را به دلیل آنکه بدون هماهنگی با این تشکیلات ارسال شده بود، نپذیرفت.
به نوشته روزنامه صهیونیستی«یدیعوت آحارونوت»، این نویسنده صهیونیست به نقل از یک مقام امنیتی رژیم صهیونیستی گفت که دحلان و بن زاید در داخل هواپیما بودند و باور اینکه آن‌ها هواپیما را ترک نکردند، دشوار است.
به گفته بری، رئیس سابق شاباک گفته بود که دوستی صمیمانه‌ای با دحلان دارد و چندین بار با او ملاقات کرده است.
طبق گزارش وبگاه «فلسطین الیوم»، این نویسنده صهیونیست می‌افزاید که دحلان به خوبی قواعد بازی در منطقه خلیج فارس را می‌داند و از روابط قوی با رهبران امارات برخوردار است و او مشاور محمد بن زاید است اما ترجیح می‌دهد در ملأ عام حاضر نشود همچنانکه چند روز پیش نیز در جریان سفر هیأت اسرائیلی به امارات مشاهده شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵