رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم فروشان مرکز مازندران اعلام کرد

هر شانه تخم مرغ 31 هزار تومان/با تداوم فعلی صادرات کمبود عرضه بیشتر می‌شود

تاریخ انتشارجمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
کد مطلب : ۴۳۷۰۰۶
رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم فروشان مرکز مازندران از روند صعودی قیمت تخم مرغ در بازار مازندران خبر داد و گفت: هر شانه تخم مرغ با افزایش 10 هزار تومانی نسبت به هفته‌های گذشته به 31 هزار تومان رسیده است.
۰
plusresetminus
هر شانه تخم مرغ 31 هزار تومان/با تداوم فعلی صادرات کمبود عرضه بیشتر می‌شود
کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص نوسانات اخیر نرخ مرغ و تخم‌مرغ در بازار مازندران، اظهار کرد: قیمت تخم‌مرغ در بازار، روند صعودی پیدا کرده است و رو به افزایش است.

وی افزود: قیمت مرغ هم در حال حاضر یک روند ثابتی دارد و هر کیلو مرغ در بازار، 19 هزار تومان است.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: قیمت هر شانه تخم مرغ که طی روزهای اخیر روند افزایشی داشته است، با افزایش بیش از 10 هزار تومانی در هر شانه در بازار امروز با قیمت 31 هزار تومان به دست مصرف کننده رسید.

هاشمی ادامه داد: هر دانه تخم مرغ در بازار امروز، با قیمت یک هزار و 100 تومان به مشتریان فروخته شد.

وی علت گرانی این روزهای تخم مرغ در بازار را صادرات این کالا اعلام کرد و گفت: در صورت تداوم صادرات، طی روزها و هفته‌های آتی، با کمبود عرضه در بازار مواجه خواهیم شد.

رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران، تاکید کرد: با توجه به عدم رفع مشکلات نهاده‌های دامی از سوی دولت، مرغداران با توجه به نبود علوفه و عدم توانایی خرید نهاده‌ها در حال سر زدن مرغ‌ها هستند و این امر به بر هم خوردن تعادل میان عرضه و تقاضا، سرعت می‌بخشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين