خبرنگار مشهور اسپانیایی مدعی شده که یوونتوس در تلاش برای فروش رونالدو است و این بازیکن حتی به باشگاه بارسلونا نیز پیشنهاد شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازگیلم بالاگه، خبرنگار مشهور اسپانیایی در آخرین مصاحبه خود با رادیو BBC در خصوص آینده رونالدو حرف زد.
وی در اشاره به اینکه چرا رونالدو به باشگاه پاری سن ژرمن لینک شده است گفت: دلیل اینکه کریستیانو به باشگاه فرانسوی پیشنهاد شده است این نیست که PSG به دنبال اوست بلکه خورخه مندس می‌خواهد به یک دستورالعمل برای پیدا کردن تیمی برای رونالدو برسد.
بالاگه گفت: ما در 6 ماه اخیر دیده‌ایم که خورخه مندس به برخی از باشگاه‌های دنیا رونالدو را پیشنهاد داده است. این شخص کریستیانو را به رئال مادرید پیشنهاد داده که این تیم گفت: به هیچ وجه!
خبرنگار مشهور اسپانیایی تصریح کرد: رونالدو به باشگاه‌های آمریکایی هم پیشنهاد شده است و همچنین تیم‌های دیگر. تمام این اتفاقات و فروش رونالدو نیز به خاطر این است که یوونتوس می‌خواهد از شر دستمزد بالای کریستیانو راحت شود.
باشگاه یوونتوس به دلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات بزرگ اقتصادی روبه‌رو شده است و رونالدو در این بین سالی 23 میلیون یورو دریافت می‌کند.
بالاگه گفت: البته فروش رونالدو به این سادگی نیست. باید بگویم در این بین رونالدو حتی به باشگاه بارسلونا نیز پیشنهاد شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵