تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد مطلب : ۴۳۴۷۲۸
شهید تقی یعقوبی اصیل در وصیت‌نامه خود آورده است:‌ شما امتی هستید که با حضور همیشگى خود در همه صحنه‌هاى حق علیه باطل، اسلام و امام را یارى کرده و قدرت نفس کشیدن و خواب راحت را از دشمن سلب کرده‌اید.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید تقی یعقوبی اصیل:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر مهدى(ع) موعود برقرارکننده عدل در عالم، درود بر امام خمینى ولى فقیه، این قامت ایستاده که مانند جدش حسین(ع) در برابر ظلم و ستم مستکبران و قدرت‌هاى بزرگ ایستاده و یک قدم به عقب برنمى‌گردد؛‌ سلام بر امت شهیدپرور امت نمونه که با حضور همیشگى خود در همه صحنه‌هاى حق علیه باطل، اسلام و امام را یارى کرده و قدرت نفس کشیدن و خواب راحت را از دشمن سلب کرده است.
خدایا من به جبهه نبرد حق علیه باطل آمده‌ام تا جان ناقابل خود را تقدیم کنم. ترا به حق پاکان درگاهت محمد(ص) و آلش قسمت می‌دهم که مرا دیگر زنده به خانه و کاشانه برنگردان و دلم می‌خواهد که در آخرین لحظه‌هاى زندگی‌ام بدنم و جسمم آغشته به خون در راه تو باشد و در راه تو باشم نه چیز دیگر.
  پدر مهربان و مادر عزیزم ناراحت نباشید برای اینکه شهید شوم زیرا شهید زنده است و در پیشگاه خداوند متعال روزی می‌خورد.
خدمت برادران و خواهرانم سلام می‌رسانم امیدوارم شما هم مرا حلال کنید؛‌ در کارهای خود خدا را فراموش نکنید و نماز و روزه خود را درست به جا آوردید.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما