تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۴۳۴۷۲۵
رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور تولیدکننده محصولات پیشگیری در 6 ماه اخیر در تولید و توزیع عمدتاً رایگان یا ارزان قیمت مواد ضدعفونی‌کننده و تولید انواع ماسک‌های سه‌لایه بهداشتی همکاری لازم را داشتند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازاسماعیل قادری‌فر معاون معاونت علمی و رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار  درباره رزمایش مومنانه شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: یکی از بارزترین نمودهایی که در رزمایش مومنانه خود را نشان داد طرح‌های همدلی مورد تایید و تاکید مقام معظم رهبری است که خوشبختانه در ایام شیوع ویروس کرونا در شرکت‌های دانش‌بنیان رخ داده  است.
وی افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و واحدهای فناور تولیدکننده محصولات پیشگیری در حوزه سلامت در ۶ ماه اخیر که  درگیر اپیدمی کرونا  در کشور هستیم بار سنگینی را به دوش کشیده‌اند. 

رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: با وجود اینکه برخی از شرکت‌ها به صورت روتین به کسب‌وکار خود مشغول بودند اما دانش‌بنیان‌ها، استارتاپ‌ها و فناوران چه در تولید و توزیع عمدتاً رایگان یا ارزان قیمت مواد ضدعفونی‌کننده و تولید انواع ماسک‌های سه‌لایه بهداشتی امروز پای کار آمدند و تلاش می‌کنند تا ظرفیت‌های بیشتری را در کنار خود فعال کنند تا بتوانیم از این ظرفیت‌ها در حوزه مقابله با کرونا استفاده کنیم. 
قادری‌فر حضور شرکت‌های دانش‌بنیان با رویکرد همدلانه در رزمایش مومنانه  را یک نقطه مثبت دانست و گفت: حضور و فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه‌هایی مانند ساخت انواع تجهیزات در حوزه سلامت و در دسترس بودن استارتاپ‌هایی که در مناطق محروم به کار توزیع محصولات مورد نیاز به قیمت مناسب مشغل هستند را جلوه‌هایی از رزمایش مومنانه و کمک‌‌هایی دانست که این شرکت‌ها در ماه‌های اخیر برای حضور در  این رزمایش همدلانه و کمک مومنانه مردم در این شرایط حساس برای نوع‌دوستی خود به منصه ظهور گذاشتند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما