نایب قهرمان المپیک 2012 لندن گفت: هادی‌پور و حسینی با غیرت برای به دست آوردن مدال المپیک خواهند جنگید و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیرند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمحمد باقری معتمد در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص بالا بردن آمادگی دو المپین تکواندو کشورمان در زمان بازیهای المپیک توکیو، اظهار داشت: به طور حتم مسئولان فدراسیون تکواندو و کادر فنی تیم ملی تدابیری را اتخاذ خواهند کرد که آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی دو المپیکی کشورمان در زمان بازیهای المپیک توکیو به اوج آمادگی جسمانی برسند. امیدوارم روز مسابقه هم در بهترین شرایط باشند تا بتوانند مدال ارزشمند المپیک را به دست بیاورند.
وی افزود: از این دو ملی‌پوش تکواندو کشورمان شناخت دارم و هر دو با غیرت مبارزه می‌کنند و خودشان نیز می‌دانند بازیهای المپیک میدان بزرگی است. همچنین در چند سال اخیر تجربه بسیار زیادی را در مسابقات مختلف به دست آورده اند و سهیمه گرفته‌اند.
نایب قهرمان بازیهای المپیک 2012 لندن با اشاره به عملکرد خوب چند سال اخیر تکواندوکاران کشورمان، عنوان کرد: تمام تیمهای ملی در رشته‌های مختلف به وسیله نتایج کسب شده در رقابتهای همچون مسابقات قهرمانی جهان و بازیهای المپیک عیارشان سنجیده می‌شود. رشته تکواندو حتی با کارشکنی‌ کشور انگلیس در برای صدور ویزای برخی از بازیکنان کشورمان برای شرکت در رقابتهای جهانی منچستر، عملکرد قابل قبولی داشت. امیدوارم در بازیهای المپیک توکیو این دو ملی پوش کشورمان به مدال دست پیدا کنند.
باقری معتمد که در مورد رونمایی اپلیکیشن تکواندو خاطرنشان کرد: امیدوارم اهالی تکواندو به وسیله این اپلیکیشن اخبار خوبی از موفقیت‌های ملی‌پوشان کشورمان و به خصوص اخبار المپیک را دریافت کنند و باعت خوشحالی جامعه تکواندو شود. 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما