تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
کد مطلب : ۴۳۴۴۹۶
فعالان فضای مجازی به سفر مکرون به لبنان و بازدید از مناطق خسارت‌دیده در پی انفجار بندر بیروت واکنش نشان دادند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازرئیس‌جمهور فرانسه ظهر روز پنجشنبه وارد بیروت شد و از مناطق خسارت‌‌دیده در پی انفجار بندر بیروت بازدید کرد. فعالان فضای مجازی به این اقدام مکرون واکنش نشان دادند که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.
 

⬛️ ‏خوابی که برای لبنان دیدن رو قبلا توی لیبی روی صحنه اجرا کرده بودن!
نه تکرار تاریخ انتها داره و نه حماقت غرب‌پرست‌ها!

💬 آدم
 

⬛️ ‏‏‏اینکه ‎#مکرون سودای استعمار به سرش زده و گفته:《عهده‌دار تغییرات سیاسی در لبنان میشم》خیلی عجیب نیست. جالبتر اینه که این جوجه استعمار، قهرمان لیبرال دموکرات‌های ایرانی بود!

مرعشی گفته بود: ما (حزب کارگزاران و سازندگی) لیبرال دموکرات مسلمانیم

دموکراسی و استعمار، پیوندتان مبارک :)

💬 مریم سادات ایران پور
 

⬛️امثال #حسن_نصرالله بدلایل امنیتی نمی توانند به راحتی در خیابان های لبنان قدم بزنند، اما امانوئل مکرون فرانسوی در خیابان های بیروت گام می‌زند!
یعنی جوخه های ترور خودی را از ناخودی میشناسند و خودزنی نمی‌کنند!

 💬 Kianush Jahanpur
 

⬛️ اگر کسی باور کند خانمی که مکرون را به آغوش کشیده یک شهروند عادی لبنانیست که بدون شناخت از او و رعایت پروتکلهای امنیتی به ناگاه به او اجازه داده شده به مکرون نزدیک شود، سادگی آن شخص فقط با پیناکیو قابل قیاس است که دائم گربه نره و روباه مکار سرش کلاه میگذاشتند.

💬 Radveen
 

⬛️ رئیس دولت استعمارگر در #بیروت برای سیاستمداران #لبنان ضرب الاجل تعیین و وقیحانه گفته: «خودم مسئولیت سیاسی تغییرات را به عهده میگیرم!»
با سیاست منطقه‌ای ایران مخالفند چون مزاحم استعمارگری‌شان در منطقه است و خواهان تسلیم ابزارهای دفاعی ما هستند چون #ایران_ما را هم مستعمره میخواهند.

💬 Ali Gholizadeh
 

⬛️ بین عکس بازدید مکرون از بیروت و جمله روی عکس چطوری می شود ارتباط بر قرار کرد؟ صادقانه عرض کنم من واقعا نفهمیدم

 💬 عبدالله گنجی 
 
⬛️ ماکرون برای سرسلامتی دادن به مردم لبنان به بیروت نیامد.ضرب الاجل او در اصل اعلام ساعت صفر حوادث امروز بود.‌سرِنخهای نامرئی نمایشهای اخیر،از انفجار و اغتشاشات بیروت گرفته تا ترور در تهران، همه به تل آویو،پاریس،ریاض ،لندن و واشنگتن وصل است.هر کدام بخشی از پروژه را پیش میبرند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما