تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
کد مطلب : ۴۳۴۴۷۶
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران و فعالان عرصه خبر را بزرگترین پادزهر و دشمن جریان تحریف دانست و گفت: «دفاع از حقیقت همچون دفاع از امنیت و معیشت، مسوولیتی خطیر و مجاهدتی کتمان‌ناپذیر است.»
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، در پیام محمدباقر قالیباف خطاب به علی متقیان مدیرعامل ایسنا آمده است:
«جناب آقای متقیان
مدیرعامل محترم خبرگزاری دانشجویان ایران
گام نهادن در مسیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی و بسترسازی فضای اندیشه نظام با حاکمیت منطق و تعامل مثبت و سازنده در کشور، عزمی راسخ، قلم‌ها و قدم‌های استوار و سترگ و بصیرتی پرعیار را می‌طلبد. در عصری که جریان شوم تحریف در پی غلبه بر جریان حق و تغییر اذهان مردم به نفع جریان باطل از طریق تولید اخبار جعلی است، فعالان عرصه خبر نقشی حیاتی‌تر در دفاع از حق و حقیقت پیدا کرده‌اند. امروز هر کسی که مانع از جعل واقعیات به ضرر مستضعفین عالم شود و رسالت خود را ایستادگی در برابر جریان دروغ‌گویی‌های ابر شرکت‌های رسانه‌ای ثروتمند، قدرتمند و شیطانی جهان قرار دهد، پاداشی کمتر از مجاهدین در راه خدا نخواهد داشت. بزرگترین پادزهر و دشمن جریان تحریف و وارونه جلوه دادن واقعیات، بی‌گمان خبرنگاران و تمامی فعالان عرصه خبر هستند. دفاع از حقیقت همچون دفاع از امنیت و معیشت، مسئولیتی خطیر و مجاهدتی کتمان‌ناپذیر است.
بدینوسیله فرا رسیدن ۱۷ مردادماه «روز خبرنگار» که مقارن گردیده است با عید سعید غدیر خم و دهه ولایت و امامت را گرامی داشته و از مجموعه فعالیت‌های جنابعالی و تمامی همکاران در عرصه خبر که پیام رسان صلح و عدالت می‌باشد ارج نهاده و از تلاش‌های بی‌دریغ شما تقدیر و تشکر می‌کنم.
امید است با استعانت از الطاف الهی تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در مسیر خدمت به آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی موفق و پیروز باشید.
محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی»
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما