تاریخ انتشارجمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
کد مطلب : ۴۳۴۲۱۴
رئیس اداره قوانین، امور حقوقی و مجلس ارتش جمهوری اسلامی ایران با جلیل مالکی، رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز دیدار و گفتگو کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، به نقل از روابط عمومی ارتش، سرهنگ یعقوبی در این دیدار با تبریک انتصاب جلیل مالکی به ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز، بر تداوم و ارتقای سطح همکاری های اداره قوانین، امور حقوقی و مجلس ارتش با هیات مدیره کانون وکلا تاکید کرد و افزود: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه قوانین و امور حقوقی با بهره‌گیری از کارکنانی متخصص و متعهد در این حوزه و اشراف حقوقی بر روند کلیه فعالیت ها و ماموریت های مرتبط با حوزه امور حقوقی، به جایگاه مطلوبی رسیده و تعامل با نهادهایی همچون کانون وکلا بر ارتقای سطح امور حقوقی ارتش تاثیر ویژه‌ای خواهد داشت.
در ادامه این دیدار، جلیلمالکی، رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز نیز ضمن تشکر از حضور سرهنگ یعقوبی و هیات همراه وی در کانون وکلا گفت: این کانون با سابقه تقریبا صد ساله و شصت و هشت سال استقلال به عنوان معتبرترین مرجع حقوقی حرفه ای در کشور مطرح می باشد که قوی ترین حقوقدانان کشور در آن حضور دارند.
گفتنی است، در ادامه این دیدار برخی از مهمترین محورهای همکاری مشترک اداره قوانین و امور حقوقی و مجلس ارتش و کانون وکلای دادگستری مرکز به بحث و بررسی گذاشته شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
اختلاف بنیادین 2 بینش در نحوه اداره کشور
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱