تاریخ انتشارجمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰
کد مطلب : ۴۳۴۲۱۱
اولین جلسه کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با حضور نماینده ایران برگزار شد.‌
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، اولین جلسه کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا به صورت آنلاین و با حضور دهلان الحمد رییس( کنفدراسیون دوومیدانی آسیا)، شو گو (دبیر کل کنفدراسیون آسیا)، سوراپونگ (نایب رییس اول کنفدراسیون دوومیدانی آسیا و رییس کمیسیون مسابقات آسیا) و سایر اعضای کمیسیون مسابقات برگزار شد.
در این جلسه دهلان الحمد با اشاره به اینکه کمیسیون مسابقات مهم‌ترین کمیسیون کنفدراسیون آسیا است از اعضای این کمیسیون خواست که سه نکته مهم را در دستور کار خود قرار دهند که شامل ایجاد تنوع و تعدد در مسابقات صحرانوردی و ماراتن آسیا، توجه جدی به مسابقات بخش نوجوانان  و ارائه راهکارهای لازم برای استاندارد سازی مسابقات آسیایی بود. سپس دبیر کل کنفدراسیون پیشنهاد برگزاری مسابقات پرش‌ها و پرتاب‌ها را ارائه کرد که مورد موافقت اعضا قرارگرفت و مقرر شد در خصوص جزئیات برگزاری این دو مسابقه در جلسه آتی بحث و تصمیم گیری شود.
در ادامه این جلسه در مورد مسابقات جایزه بزرگ آسیا در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بحث و تصمیم گیری شد و مقرر گردید برای ایجاد انگیزه در همه ورزشکاران آسیایی جوایز این مسابقات افزایش یابد. سطح بندی مسابقات ماراتن و جاده آسیا در سه سطح طلایی ، نقره ای و برنزی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه بود و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.
 مجید کیهانی به عنوان نماینده ایران‌در این کمیسیون پیشنهاد برگزاری مسابقات جوانان آسیا در سال ۲۰۲۰، برگزاری دایموند لیگ آسیا و لیگ باشگاه‌های آسیا را مطرح کرد که مقرر شد در جلسات بعد در این مورد تصمیم‌گیری شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
اختلاف بنیادین 2 بینش در نحوه اداره کشور
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱