تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
کد مطلب : ۴۳۴۱۱۲
قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح، روزخبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، در متن پیامی که از سوی سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان و سردار  موسی کمالی، مشاور عالی این قرارگاه برای ایسنا ارسال شده، آمده است: " روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته‌ای است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی جامعه تلاش می‌کنند.
در ادامه این پیام عنوان شده، خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.
در بخش دیگری از این پیام نوشته شده است: براستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.
در پایان این پیام نیز قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح آورده است: لازم می‌دانیم روز خبرنگار را به سربازان حوزه خبری به‌خصوص خبرنگاران صدا و سیما،  ایسنا، باشگاه خبرنگاران جوان، فارس،تسنیم  ،مهر  ،ایلنا و ... تبریک بگوئیم."
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما