LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> دهه امامت و لایت در نوشهر با اهدای ۳ هزار بسته معیشتی به نیازمندان | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
کد مطلب : ۴۳۳۹۵۵
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نوشهر از تهیه و توزیع ۳ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد.
۰
plusresetminus
دهه امامت و لایت در نوشهر با اهدای ۳ هزار بسته معیشتی به نیازمندان
به گزارش بلاغ، حسین جناسمی در حاشیه برگزاری اولین مرحله از نهضت کمک مومنانه ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، از تهیه و توزیع  ۳ هزار بسته معیشتی  خبر داد و گفت:‌با تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی (علیه السلام) برنامه ریزی شده است که در سه مرحله زمانی کمک‌های مردمی به دست نیازمندان برسد.

جناسمی با بیان این مطلب که مرحله اول نهضت کمک مومنانه در دهه امامت و ولایت برگزار شده است، افزود:‌دو بازه زمانی دیگر یعنی دهه ماه اول محرم و دهه آخر صفر، نهضت کمک مومنانه اجرا میشود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نوشهر در ادامه با اشاره به اینکه در رزمایش کمک مومنانه ماه رمضان  بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی به نیازمندان اهدا شده بود، اضافه کرد:‌این تعداد بسته به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  بین ۳ هزار خانوار توزیع شد.

جناسمی در بخش پایانی از سخنان خود به پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه شهرستان هم اشاره کرد و گفت:‌۱۲ واحد مسکونی در دست احداث است که تا پایان شهریور ماه تحویل نیازمندان می‌شود.

انتهای پیام/
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸