تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
کد مطلب : ۴۳۳۹۱۰
مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی کوی ملاشیه از واگذاری اسناد مالکیت هفت هزار ملک مسکونی و تجاری در کوی ملاشیه خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمحمدرضا حیدری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در اهواز، با اعلام این خبر، اظهار کرد: با همکاری استانداری، اداره ثبت اسناد و املاک خوزستان و مسکن شهرسازی، زمینه صدور سند برای هفت هزار مالک فراهم شد و فرآیند تشکیل پرونده اسناد مالکیت آنان جهت واگذاری آغاز شده است.
وی بخشی از طولانی شدن فرآیند واگذاری اسناد املاک را به دلیل سخت بودن و زمان‌بر بودن فرآیند تفکیک و تهیه نقشه کاداستر این املاک عنوان کرد و افزود: صدور سند این املاک به نام مالکین سبب می‌شود تا هم این املاک ارزش افزوده پیدا کنند و هم مالکین که تا پیش از این به دلیل عدم دارا بودن سند قادر به استفاده از تسهیلات بانکی نبودند، بتوانند از وام و تسهیلات بانکی استفاده کنند.
مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی کوی ملاشیه با اشاره به حل مشکل اسناد مالکان کوی ملاشیه،  گفت: انتظار می‌رود ادارات ثبت اسناد و مسکن و شهرسازی اهواز روند واگذاری و رسیدگی به پرونده متقاضیان را سرعت ببخشند.
 کوی ملاشیه محله‌ای در جنوبی‌ترین نقطه قسمت غربی اهواز، مرکز استان خوزستان است و بالغ بر 70 هزار نفر جمعیت دارد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما