تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
کد مطلب : ۴۳۳۸۱۸
شهید محمد رحیم صحرایى در وصیت‌نامه خود آورده است: قرآن را بخوانید که سعادت در تفکر، تدبر، تعقل در آیات آن است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید محمد رحیم صحرایى:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادران و خواهران بر همه شما باد صمیمانه و خالصانه پیروى از امام که اطاعت از امام فرمان خداست از همه شما خواهشمندم که از روحانیت متعهد و مسئول پیروى کنید چراکه چراغ راه و راهنما هستند. اگر می‌خواهید به هدف برسید روحانیت را تنها نگذارید.
بدانید که انقلاب اول راه است پس کمتر مشکلات را به رخ بکشید، برملاکننده مشکلات و کمبودها نباشید؛ ایران را برای ظهور امام زمان(عج) آماده‌سازی کنید.
برادرانى که توان رزمى دارند و می‌توانند در جبهه‌ها حضور پیدا کنند خود را معطل نکنند بشتابند به سوى جبهه‌ها که جایى باصفاتر و روحانى‌تر از سنگرهاى خط مقدم نیست.
برادران عزیزم خداوند به ما چقدر توفیق عنایت فرموده که ادامه‌دهنده را ه حسین(ع) باشید؛ ان‌شاءالله... آرى برادران من این چنین کسانى بودند که رفتند پس به راستى سزاوار است که تشنه دیدارشان باشم.
مادرم هر وقت به یاد من افتادى یاد آن مادرانی بیفت که فرزند خود را به سوى مسلسل روانه کردند.
لاله این چمن آلوده به رنگ است هنوز                        سپر از دست نیانداز که جنگ است هنوز
برادران و خواهران سفارش باد شما را به روى آوردن به قرآن آن را بخوانید که سعادت در تفکر، تدبر، تعقل در آیات آن است. اینک اى نسل‌هاى آینده پیام‌رسان خون هزاران شهید باشید.
عزیزان من سفارش باد شما را بر نمازتان مسجدها را پر کنید و تا می‌توانید به جماعت نماز بخوانید و سبک نشمارید، نافله را بجاى آورید خصوصا  نماز شب را  و دیگران را به انجامش ترغیب کنید.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما