تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
کد مطلب : ۴۳۳۸۰۷
مصطفی جمشیدی از پایان تالیف تازه‌ترین اثر خود با عنوان «سفر چنگ» خبر داد و گفت: این رمان با محوریت ایران کهن و باستان نوشته شده و قرار است از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار کتاب شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمصظفی جمشیدی از نویسندگان کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار درباره تازه‌ترین اثرش اظهار داشت: رمان «سفر چنگ» با محوریت ایران کهن و باستان نوشته شده و قرار است از سوی انتشارات کتابستان معرفت روانه بازار کتاب شود.
وی در توضیح بیشتر درباره این رمان ابراز داشت: این رمان، حکایت سرزمینی است که در مقابل تهاجم اقوام گذشته همیشه پایداری کرده است. «سفر چنگ» ترکیبی از سنت و کارکرد مثبت آن در جامعه و نیز معایب و دگردیسی‌های نمودهای تجدد در محیط کنونی است.
جمشیدی با متمایز خواندن این اثرش توضیح داد: نقش فرزانگی و نیروی عشق در شخصیت‌ها و همچنین عملکرد‌های رمان در بخش حماسه قابل رویت است از این رو کار متمایزی محسوب می‌شود.
این نویسنده ضمن تاکید بر نیروی پیش برنده «باور» آن را از دیگر مولفه‌های رمان دانست و افزود: ترسیم هجوم اقوام مهاجم چون مغول و نگاه به سودای مهاجمان و سودجویان در تاریخ این اقلیم و پرداخت و خلق شخصیت‌هایی در این حیطه از دیگر مولفه‌های این کتاب است.
وی در پایان با ابراز تاسف از تیراژ‌های اندک گفت: این رمان به زودی توسط نشر کتابستان معرفت چاپ می‌شود. متاسفانه شرایط کرونایی باعث شده رفته رفته از مخاطبان گسترده به تیراژهای کمتر بسنده شود تا چراغ خوانش و نشر روشن بماند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵