معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر با بیان اینکه ثبت نام نیم سال تحصیلی مهرماه در دو مرحله از 15 شهریورماه آغاز می‌شود، گفت: این دانشگاه پذیرش دانشجویان جدید را امسال با تأخیر در آبان ماه انجام می‌دهد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسیاوش خرسندی معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در گفت‌وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه بیشترین دانشجویان این دانشگاه در رشته مهندسی برق تحصیل می‌کنند، گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال حاضر دارای ۱۲  هزار دانشجو است که هر سال در زمان پذیرش  ۲۵۰۰ دانشجو اضافه می‌شود. در پایان سال نیز همین تعداد فارغ‌التحصیل می‌شوند.
*کلاس‌های دانشجویان در نیم سال  تحصیلی مهرماه ترکیبی است
وی افزود: نحوه برگزاری کلاس‌ها در نیم سال تحصیلی مهرماه به صورت ترکیبی خواهد بود، به طوری که  نیمی از دانشجویان در ابتدا در کلاس درس و دانشگاه حضور پیدا می‌کنند و نیمی دیگر نیز به صورت مجازی آموزش می‌بینند، این در حالی است که پس از گذشت نیمی از زمان ترم تحصیلی دانشجویان جایگزین خواهند شد.

* تعداد دانشجویان در زمان حضور در کلاس درس باید نصف جمعیت اصلی دانشگاه باشد
خرسندی تصریح کرد: در برنامه ریزی که انجام شده است، باید تعداد دانشجویان در زمان حضور در دانشگاه و کلاس درس نصف جمعیت اصلی دانشگاه باشند که بتوان به دانشجویان خوابگاه تحویل داد. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که دانشجویانی که به صورت حضوری در دانشگاه حاضر می‌شوند علاوه بر دریافت خوابگاه از همه امکانات رفاهی و آموزشی برخوردار خواهند بود.
وی در پایان گفت: در حال حاضر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته مهندسی برق با ۴ گرایش و مهندسی مکانیک بیشترین تعداد دانشجو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵