تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵
کد مطلب : ۴۳۳۸۰۰
پادشاه سابق اسپانیا که با اتهامات فساد و دریافت رشوه از بحرین و سعودی ها مواجه است. این کشور را به مقصد کشور دیگر ترک کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«خوان کارلوس» پادشاه سابق اسپانیا  تصمیم گرفت تا این کشور را ترک کرده و زندگی خود را در کشور دیگری سپری کند.
این تصمیم پادشاه سابق اسپانیا در پی باز شدن تحقیقاتی درباره وی در خصوص فساد و دریافت اموال از عربستان سعودی و بحرین اتخاذ شده و این اقدام با هدف عدم تاثیرگذاری این پرونده بر فرزندش «فیلیپ ششم» گرفته شده است.
روزنامه اسپانیایی «الموندو» پیشتر فاش کرد که پادشاه سابق اسپانیا از «حمد بن عیسی بن سلمان آل خلیفه» شاه بحرین رشوه دریافت کرده است.
مسئله «روابط مبهم» پادشاه سابق اسپانیا با یکی از بی‌رحم‌ترین رژیم‌های عربی به پارلمان اسپانیا نیز باز شد بطوریکه در ماه مِی گذشته «خوان بالدوفی» عضو و سخنگوی ائتلاف اسپانیایی «کامبرومیس» از دولت خواست تا موضع خود در قبال نقض حقوق بشر در بحرین و همچنین روابط میان دو کشور را توجیه کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين