تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۴۳۳۶۳۵
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از امروز میتوانند برای دریافت کارت آزمون اقدام کنند و جزئیات رفع نقص کارت نیز اعلام شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغمهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد از امروز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده است.
داوطلبان با مراجعه به این سایت و وارد کردن مشخصات خود می توانند کارت آزمون را دریافت کرده و از آن پرینت بگیرند.
البته درصورت وجود نقص در کارت نیز داوطلبان می توانند از روز سه شنبه۱۴ مرداد تا روز چهارشنبه ۱۵ مرداد از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۸ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.
چنانچه‌ زبان‌ خارجی‌ مندرج‌ در کارت‌ شرکت در آزمون با زبان‌ خارجی داوطلب که در ثبت‌نام‌ اینترنتی انجام شده مغایرت‌ دارد یا در رابطه با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی مشاهده میشود، داوطلب باید به باجه رفع نقص مراجعه کند.
در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی (معدل براساس مفاد بند «ه‍» مندرج در این اطلاعیه) و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشکالی مشاهده‌ میشود، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 18 مرداد منحصراً به درگاه اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت مراجعه و از آن طریق اقدام شود.
داوطلبانی که موفق به مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون خود نشوند باید برای پیگیری موضوع به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما