تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۴۳۳۵۹۶
کارگردان تلویزیون و سینما گفت: از همان ابتدا بنا بود تا این فیلم سنیمایی در دو کشور ایران و هنگ کنگ مقابل دوربین برود و به خاطر شرایط موجود هنوز به هنگ کنگ نرفتیم و بخشی از لوکیشن مربوط به هنگ کنگ را در ایران بازسازی کردیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«بهمن گودرزی» کارگردان تلویزیون و سینما در گفت و گو با خبرنگار،  از فعالیت های این روزهایش گفت: مدتی است که مشغول فیلمبرداری فیلم «رقصنده» هستیم.
وی ادامه داد: از همان ابتدا بنا بود تا این فیلم سنیمایی در دو کشور ایران و هنگ کنگ مقابل دوربین برود و به خاطر شرایط موجود هنوز به هنگ کنگ نرفتیم.
این کارگردان همچنین بیان داشت: تا الان بخش های مربوط به ایران را ضبط کردیم و البته بخشی از لوکیشن هایی که قرار بود در هنگ کنگ در آنها ضبط داشته باشیم را نیز در ایران بازسازی و دکورسازی کردیم.
گودرزی ادامه داد: اگر شرایط کمی بهتر شود باید به هنگ کنگ رفته و بخش های باقی مانده را در این کشور مقابل دوربین ببریم.
به گزارش فارس، موضوع اصلی فیلم سینمایی رقصنده مهاجرت است و فیلم داستان ورزشکارى است که به قصد پیشرفت زیر بار مهاجرت و پناهندگى می رود اما از جایی به بعد در بازی قرار می گیرد که او را به یک بچه معروف مجازى تبدیل می کند و حالا بازى براى او عوض می شود…
تهیه کنندگی این فیلم کمدی را مرتضی شایسته برعهده دارد، آرش قادری و حمید خامنه نویسندگان فیلمنامه هستند. 
امین حیایى، امیر جعفرى، ریحانه پارسا، مرتضى رحیمى، امیر حسین رستمى از بازیگران این اثر هستند.
بهمن گودرزی تا به حال سریال های زیر همکف، سفر در خانه، ششمین نفر را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما