مربی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد به پویش «کمک مومنانه» پیوست؛

حاج‌کناری: "کمک مومنانه" موج همدلی را در جامعه ایجاد کرد/ مسئولان در کنار مردم باشند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۴۳۳۵۳۰
مربی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیوستن به پویش «کمک مومنانه» گفت: کمک مومنانه موج همدلی را در جامعه ایجاد کرد.
۰
plusresetminus
حاج‌کناری: "کمک مومنانه" موج همدلی را در جامعه ایجاد کرد/ مسئولان در کنار مردم باشند
عباس حاج‌کناری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: رزمایش کمک مومنانه که مقام معظم رهبری توصیه به انجام آن داشتند و دارند و ورزشکاران هم همراه با اقشار مختلف در این کار خیر شریک بودند توانست کمک حال افرادی باشد که در ماجرای بیماری کرونا آسیب دیدند.

وی خاطرنشان کرد: کمک مومنانه اتفاق جالبی بود که موجب همدلی و همدردی در بین جوامع ورزشی و آحاد مختلف مردم شده و تسهیل برای معیشت خانواده‌ها آسیب‌پذیر بوده است.

مربی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه سبب تقویت روحیه معنوی در جامعه شد تصریح کرد: در این رزمایش هم کسانی که کمک کننده بودند حس خوبی به آن‌ها دست می‌داد و همچنین باعث خوشحالی خانواده‌هایی که کمک دریافت می‌کردند شده بود.

قهرمان سابق کشتی جهان یادآور شد: یکی از برکات رزمایش کمک مومنانه این بود که ارتباط صمیمانه‌ای بین اعضای گروه‌های جهادی که شاید برخی از آن‌ها سال‌ها از یکدیگر دور بودند به‌وجود آمد و این اتفاق موجب شد که به هم نزدیک شوند.

حاج‌کناری با بیان اینکه بنابر توصیه‌های دینی ما ثواب کار نیک چند برابر است و ارزش هدایای که بخشیده شده دوباره به انسان نبکوکار بازگشت داده می‌شود، ادامه داد: از کسانی که دارای تمکن مالی هستند می‌خواهیم در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه شرکت کنند تا به نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا کمکی شود.

مربی تیم ملی کشتی تاکید کرد: از مسئولان می‌خواهیم تا کمک‌های بیشتری برای آسیب‌دیدگان بیماری کرونا درنظر بگیرند و هم اینکه نسبت به حضور کارکنان دولت در ادارات تسهیل قائل شوند چراکه این امر می‌تواند در جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری نقش موثری داشته باشد.

وی ادامه داد: تصمیمات مسئولان می‌تواند در کاهش این بیماری بسیار موثر باشد چراکه جامعه از این تصمیم‌گیری ها تاثیر می‌گیرد.

قهرمان کشتی جهان با اشاره به اینکه به پویش "کمک مومنانه" می‌پیوندم گفت: از تمام افراد و به‌ویژه ورزشکاران دعوت می‌کنم تا در پویش کمک مومنانه شرکت کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹