LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?>LOCK}']['func'] = 'Get_Polls_Content'; $conf['{POLL_GENERAL_BLOCK}']['prms']['section_id'] =0; ?> ۸۳۰۰ پرونده درخواست تسهیلات به دلیل شرایط کرونا از سوی وزارت گردشگری تائید شد | بلاغ نیوز
تاریخ انتشارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
کد مطلب : ۴۳۳۴۶۵
معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: بیش از 8300 پرونده درخواست تسهیلات از سوی وزارت گردشگری تایید شد و در اختیار شعب بانک‌های عامل قرار گرفت‌.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازولی تیموری درباره سرانجام پرونده درخواست تسهیلات گردشگری اظهارداشت: طبق آخرین گزارش دریافتی از نتایج بررسی پرونده متقاضیان وزارت گردشگری برای استفاده از تسهیلات بانکی ویژه بحران کرونا تا کنون بیش از 8 هزار و ۳۰۰ پرونده با ارزش مالی حدود 4 هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال تکمیل و به بانک‌های عامل ارسال و از این تعداد بیش از 380 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. 
وی خاطرنشان کرد: تعداد پرونده‌های ذکر شده بیش از 36 هزار نفر شاغل در صنعت گردشگری کشور را پوشش می‌دهد که تا امروز در سامانه وزارت کار ثبت شده است.
تیموری با اشاره به اینکه جمعی از خسارت‌دیدگان این حوزه متقاضی دریافت وام‌اند اما فاقد بیمه بوده‌اند، افزود: بخش‌هایی از جمله اقامتگاه‌های بوم‎گردی، راهنمایان تور، هنرمندان صنایع‌دستی و حتی برخی از فعالین سایر تاسیسات گردشگری فاقد بیمه بوده‌اند که از این تعداد بیش از 60 هزار پرونده هم‌اکنون در مسیر پرداخت قرار گرفته است که باید به سرعت ثبت‌نام خود را در سامانه «کارا» تکمیل و نهایی کنند. 
تیموری در پایان از متقاضیانی که پرونده‌های آنان به مرحله نهایی اخذ وام رسیده است؛ درخواست کرد که با مراجعه به بانک‌های عامل تسهیلات قطعی شده را اخذ کنند. 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹