تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۴۳۱۴۵۴
در سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی ۱۳ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«مسعود سلطانی‌فر» وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح و بهره‌برداری از ۱۳ پروژه ورزشی و بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی روز شنبه 28 تیرماه به خراسان‌جنوبی سفر می‌کند.
وی در سفر یک روزه خود به استان خراان‌جنوبی سالن تخصصی و بین‌المللی اسکواش بیرجند، سالن ورزشی چند منظوره روستای خنگ بیرجند و استخر سرپوشیده سربیشه را افتتاح می‌کند.
سالن‌های ورزشی چند منظوره بانوان نهبندان و سرایان، سالن‌های ورزشی چند منظوره روستای زول قاین و سالن سقف کوتاه نهبندان نیز در این سفر به بهره‌برداری می‌رسد.
همچنین در سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان‌جنوبی زمین چمن‌های مصنوعی زیرکوه، روستای بندان نهبندان، روستای رقه بشرویه، سه‌قلعه سرایان، روستای موسویه قاین و روستای استند زیرکوه افتتاح می‌شود.
به گزارش فارس؛ ۱۳ پروژه ورزشی خراسان‌جنوبی با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۴۷۰ میلیون ریال با زیربنای ۲۳ هزار و ۸۳۴ مترمربع احداث شده است که جمعیت ۳۰۳ هزار ۲۰۰ نفر از شهروندان استان از امکانات و خدمات آن بهره‌مند خواهند شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما