تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۴۳۱۴۴۳
یک هیأت 12 نفره متشکل از شیوخ عشایر اردن ضمن اعلام حمایت از دولت و ملت سوریه تأکید کردند که ملت این کشور در برابر تروریسم پیروز خواهد شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ یک هیأت از عشایر اردن پس از حضور در سفارت دمشق در «امان»، از سوریه اعلام حمایت کرد.
هیأت «رابطة صقور الأردن للإصلاح العشائری» در جریان حضور در سفارت سوریه ابراز اطمینان کرد که ملت این کشور در برابر تروریسم پیروز خواهد شد.
خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از «مصطفی الزبون» رئیس این هیأت گزارش داد، هدف از این حضور، اعلام همبستگی ملت و عشایر اردن با ملت و دولت سوریه برای مقابله با  تحریم‌های آمریکا موسوم به قانون «سزار» است.
سزار نام قانون تحمیلی آمریکا است که بر اساس آن، هر دولت، نهاد یا فردی که در بازسازی سوریه مشارکت داشته باشد یا به هر نحوی به این کشور کمک کند، مشمول تحریمهای آمریکا می‌شود.
اعضای این هیأت که متشکل از ۱۲ نفر از شیوخ اردن است، خاطر نشان کردند، سوریه که موفق شد در برابر تروریسم پیروز شود، در برابر این اقدام ظالمانه آمریکا نیز به پیروزی خواهد رسید.
اعضای هیأت مذکور با تأکید بر حمایت اردن از سوریه در مبارزه با تروریسم و اقدامات یکجانبه آمریکا علیه این کشور، خاطر نشان کردند، ایستادگی مردم سوریه، ضامن شکست طرح سزار خواهد بود.
«شفیق دیوب» کاردار سفارت سوریه در اردن هم تأکید کرد که سوریه از سالها پیش، در معرض اقدامات ظالمانه آمریکا قرار دارد و همیشه توانسته است با آن مقابله کند.
دیوب ابراز اطمینان کرد که سوریه خواهد توانست تأثیرات قانون سزار را خنثی و با آن مقابله کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما