تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۴۳۱۳۶۷
آمازون به زودی یک کارت خرید هوشمند به نام دش کارت را به کار می گیرد که به خریداران آتی فروشگاه های این شرکت امکان می دهد بدون معطلی و در صف ایستادن خرید کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازنیواطلس، قرار است کارت خرید هوشمند آمازون در فروشگاه میوه و خواربار فروشی آمازون که در لس آنجلس کالیفرنیا تاسیس می شود، قابل استفاده باشد.
خرید مالکان این کارت در زمان عبور از کنار قفسه ها و برداشتن اقلام مختلف ثبت می شود و هزینه این خریدها به طور خودکار از کارت اعتباری افراد کسر می گردد. استفاده از این کارت مستلزم نصب یک برنامه ویژه تلفن همراه نیز هست.

 
فروشگاه آمازون برای استفاده از این کارت در اواخر سال ۲۰۲۰ افتتاح می شود و کار کنترل کارت و کسر هزینه خرید از کارت اعتباری در زمان خروج صورت می گیرد.
آمازون امیدوار است دامنه استفاده از این کارت توسعه یابد و فروشگاه های کوچک و متوسط نیز به استفاده از آن تمایل نشان دهند. تبادل اطلاعات با دش کارت در زمان خرید اقلام از طریق حسگرهایی ویژه صورت می گیرد. همچنین در سبدهای خرید این فروشگاه اسکنرهایی برای ثبت مشخصات و قیمت اقلام مختلف وجود دارند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما